Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik mi a véleményetek a...

Pasik mi a véleményetek a műkörömről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek egy rövidebb, színes kocka formájú műkörömről? És egy hegyesről? Ha tetszik, miért és milyen? Ha nem, akkor miért nem? Mindenkitől azt olvasom itt, hogy szóba se állna műkörmös csajjal, meg hogy ribancos, de a valóságban azt veszem észre, hogy a műköröm nem hátrány, sőt.. Most akkor mi van?
2011. okt. 2. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem jön be. A természetes, ápolt, minden féle bu.zi színű körömlaktól mentes tetszik. 22F
2011. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
Undoritó..növeszd meg.a természetes jobb..
2011. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A műköröm is szép tud lenni, de inkább legyen alkalmi viselet, mint mindennapos. És akkor is csak olyanoknak akiknek a saját körmük nem elég erős ahhoz, hogy megnövesszék. A műköröm sosem döntő tényező egy lány figyelembe vételekor, de az tény, hogy a hosszútávú műkörmözés se tesz jót az ember körmeinek így annak se jó ötlet folyamatosan akinek gyengék a körmei :) 21/F
2011. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönnek,akár a hosszabbak is :D fel tudnak izgatni.22/F
2011. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez egy nőnél nagy hátrány. Nem tudnál benne szénát hányni a szekérre.
2011. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Ez a műköröm is csak egy jó reklám fogás, a sok hülye pitsa meg megveszi, mert biztos ettől leszek sikeres a pasiknál..


Szerintem ha "szép" körmöket akarsz, ne kend semmivel, csak egyél soksok vitamint, hogy megerősödjön. Vágd formára (vagy le, tökmindegy, csak álljon valahogy) és azt tartsd tisztán.. (Rendszeres körömkefélés, kézmosás stb..) Ennyi..


F/16

2011. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Ui.: Körömerősítő szart sem ér, hidd el..
2011. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem bejön,de a természetes azért sokkal jobb:D

A műköröm valahogy olyan műnő hatást kelt,amúgy meg tökmindegy szerintem.

2011. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Taszít, csak a természetes.
2011. okt. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Nekem konkrétan nincs semmi bajom a műkörmös csajokkal.Szerintem egyáltalán nem ribancos.Aki ezt mondja most bunkó leszek egy fa...fej.Amúgy ha egy nő szép akkor pluszban tetszik még nekem ha van műkörme.
2011. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!