Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért sminkelik mindig a...

Miért sminkelik mindig a menyasszonyokat bohócra?

Figyelt kérdés

Egy-két kivételt leszámítva eddig minden esetben azt láttam, hogy a menyasszonyokat az esküvő napján nem lehet felismerni a kilónyi sminktől, amit viselnek. Konkrétan annyira túlzásba viszik, hogy nem is értem, hogy hogyan bírják a fejüket megtartani a smink súlyától.

Nem tudom elképzelni, hogy másnak tetszik, amikor úgy jelenik meg a menyasszony, hogy senki nem ismer rá. Ilyenkor mindig olyan erőltetett az egész; mondani, hogy milyen szép, meg ilyesmi, miközben abszolút nem igaz, de nem látom azt másokon, hogy ők is így lennének ezzel. O.o


máj. 26. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert manapság mindent túlzásba visznek.Nézd csak meg a szemöldököket.Normális szemöldökű nők csináltatnak maguknak szörny szemöldököt és elhiszik,hogy jól áll,a pasik meg röhögik őket a hátuk mögött
máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem csak manapság, régen is így volt 🤷‍♀️
máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Attól hogy neked nem tetszik, még másnak tetszhet. Egyébként azért mert marha nagy esemény az ember életében és nagy eseményen valamiért erősebb sminket szoktak felrakni mint mikor elszaladsz a sarki boltba. Szerintem tud szép lenni az erős smink is csak jó sminkest kell választani. Tényleg van pár ami túlzás, de amúgy többnyire a sminkesen múlik hogy hogyan sikerül és a legtöbb nőnek egyenesen gyomorgörcse van hogy vajon normálisan fogják-e kifesteni. Hát nem mindig.
máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is így gondolom, kérdező. Amikor próbasminken voltam, mondtam a sminkesnek, hogy visszafogott, szolid sminket kérek! Amikor tükörbe néztem, azt hittem, elsírom magam, én is úgy néztem ki, mint egy bohóc. Oké, hogy tartósnak kell lennie, de szerintem egy natúr, vagy kicsit extra sminket is meg lehet tartósan csinálni. Én visszamentem második próbasminkre, mert amúgy tényleg tetszett, ahogy a csaj a natúr sminkeket csinálja, és mondtam, hogy vagy megcsinálja, vagy felejtsük el egymást. Érdekes, megcsinálta...
máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fotókon ez mutat. Egy kétköznapi szolid smink nem látszik, és bután nézne ki.
máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Estélyi és esküvői ruhához erősen illik sminkelni. Szerintem az a leggázabb, amikor egy menyasszony smink nélkül van.
máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na azért nehogy már azt szóljuk le, aki vakolat nélkül is szép…Ugyanúgy nem tehet róla, mint ahogy az sem, akinek muszáj egy tonna kence a fejére.

Ugye aki szép, az reggel smink nélkül is az, normális szoliddal meg pláne.

jún. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7: A kérdés nem erről szól. Ha valaki csúnya is mondjuk az én szememben, még nem fogom lealacsonyítani, vagy ilyesmi. A kérdés az volt, hogy miért kell ennyire erősen és feltűnően sminkelni, miközben egy közepes, teljesen normális smink szebb lenne.
jún. 1. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem szebb. A FOTÓKON semmilyen egy sima hétköznapi smink. De semmi gond, nem értesz hozzá, van ilyen.
jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld, vannak, akik minimális vagy akár nulla sminkkel is gyönyörűek. Te bizonyára nem vagy érintett, ha ennyire felidegesít ez az infó és görcsösen próbálod bizonygatni az ellenkezőjét. De attól még másnak ez megadatott, hiába próbálod azokat lehúzni, akiknek nem kell vakolókanál ahhoz, hogy ragyogjanak egy fotón.
jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!