Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen női karórát vegyek 20...

Milyen női karórát vegyek 20 ezer forintos árkategóriában? Ha valami különleges, tartós dolog akkor még max 30 ezerig elmehet az ár. Menyasszonyomnak lenne karácsonyra ajándékképpen.

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 16:17
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én ezt tudom ajánlani. Megbízható, minőségi, strapaíró márka(Seiko leányvállalata).


[link]

2019. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ebben az árban automata órák közül az orosz Vostok amphibian, vagy vostok komandirskie órákat ajánlom. Az óragyűjtők, szeretők körében ismert márka. A kidolgozása nem Rolex színvonal, de a 20 ezres árkategóriában teljesen megfelelő. 😁 Annyi, hogy azért illő elvinni vásárlás után, mondjuk egy óraszervízbe, ott átnézik a szerkezetet, és nyomáspróbát is végeznek, ez plusz 5ezer.

Mivel automata szerkezet, ezért 6-7évente majd el kell vinni óráshoz generálra. :)

A neten lehet hozzá venni egy csomó számlapot, mutatókat, hátlapot, tokot, így ha van hozzá kedved, egy egyedi órát is össze rakhatsz. :)

Illetve ott van a Casio is. :) Ha kvarc kell, akkor egy Casio Edifice a jó választás ebben az árban.

Az olyan márkákat, mint Calvin Klein, Deniel Wellington, Police, Fossil, Armani, Boss, Gucci, Ed Hardy, és az egyébb divat márkák, KERÜLD! Azok nagyon gyönge minőségű dolgok....

Ha olyan órát akarsz, ami k%rvára strapabíró, és nem zavar, hogy egy kicsit ormótlan, akkor ott van a G-Shock is. :)

Ha van egyébb kérdésed, szívesen válaszolok, írj privát üzenetet.

2019. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most olvastam, hogy női órát keresel. :)

Ezt nem vettem észre. :)

2019. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!