Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercingemmel adódott...

Köldök piercingemmel adódott némi problémám, tudna segíteni valaki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ezen a héten kedden szurattam, Octenisept fertőtlenítővel és Tetran krémmel kezelem minden nap. Csütörtökön kezdődött, hogy a felső lyuk körül piros, sebes lett a bőröm. Az alsó lyuknál nincs ilyen probléma. Fáj is ha hozzáér a fülpiszkáló a kezeléskor, vagy ha lehajolok, leülök.. Mára már a seb kissé barnásabb inkább, de nagyon fáj és csúnya is. Esetleg tudna adni bárki bármiféle tippet, tanácsot? Vagy ha ugyanígy kezelném pár nap alatt elmúlna? Esetleg ezt mi okozhatta? Köszönöm a válaszokat előre is!

máj. 26. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit mondott a piercinges?

Az okozta, hogy szándékosan, egy idegen fém objektummal nyitva tartod a sebedet.

máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nem bírja a bőröd.

Nekem is sokszor pirult meg fájt, műanyagot raktam bele, utána visszacseréltem fémre és semmi baja.

máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Piercinges nem sokmindent mondott sajnos, csak annyit, hogy 6 hétig ne érje víz és fertőtlenítsem, kenjem minden nap tetrannal és octenisepttel. Mást nem, ezért kényszerülök itt kérdezni róla.
máj. 26. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet tudni hol csináltattad, hogy kenőcsöt ajánlottak rá?

Ami belegyullad a friss sebbe, mert nem tud kiürülni?

Inkább csak ne áztasd. Érheti víz.

Kilátszik a szára? Azt sejtem, hogy rövidebb ékszerrel volt szúrva, a kelleténél, illetve a tetrán nem hagyja levegőzni a sebet.

Nem fog pár nap alatt eltűnni a pirosság.

Légy türelmes a testeddel, minden nap kezeld 4-5 alkalommal. (Ne piszkáld, csak fújd tovább octenisepttel)


-egy piercer-

máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!