Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen jó a járata a...

Hogy legyen jó a járata a Daith piercingemnek?

Figyelt kérdés

Második alkalommal van Daith piercingem, újra kellett szúratnom komplikációk miatt. (Akkor egy hónapig minden rendben volt)

Szóval most néhány napos, banán piercing van benne.

A kérdésem az hogy miképp tudom megoldani, hogy a járat jó irányba legyen?


Most ugye kifele áll és a golyó felülről beleütközik a föntebbi porcba. (Ahova ugye a rookot szoktak szúrni) mert ott pici a hely nekem.

Arra gondoltam ha a banánt lecsúsztatom, hogy abba a kis fönti járatba belemenjen a golyó akkor lenne neki hely, hogy a karika ívében legyen meg a járat.

De bem tudom okos dolog lenne e ha ezt tenném. És ha lehet, akkor most vagy gyógyultabb állapotában...?

(Mert akkor már úgy gyógyulna egyből, de gátol hogy friss a seb.)


(Az első alkalommal pont ez volt a baj, hogy a karika ékszerem kifele állt és ráfeküdtem, aminek következtében megszakadt a porcom.)


Ez lenne a problémám.

Tapasztaltabb piercing tulajdonosok, mit gondoltok? :)



2018. márc. 25. 12:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!