Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használt epilator vagy hideggy...

Használt epilator vagy hideggyantacsik? 14 éves lány vagyok, kaptam egy epilator ajandkba, de mar hasznaltak, anum azt mon dja nem hasznaljam nehogy elkapjakvalamit, de a hideggyamtatol felek hogy faj es nem is tepi rendesen a szort. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
az epilátor is fáj, tényleg kaphatsz el bőrbetegséget de kevés rá az esély, főleg ha nem volt baja az előtted lévőnek és lefertőtleníted.
2010. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fogj némi tiszta alkoholt, egy vattakorongot és törölgesd át a fejét. ha nincs tiszta alkohol otthon, akk jó pl erős pálinka is, a szükségesnek megfelelően fertőtlenít. mielőtt belefogsz, szólj anyukádnak, h ne lepődjön...:P
2010. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen házilagos gyantázással mindig rajta akar maradni a fele, és minden csupa ragacs lesz a fürdőben. Persze lehet, hogy te ügyesebb lennél. Mindenesetre ha nem epilátor, akkor inkább csináltasd meg kozmetikussal szerintem.

Egyébként az epilátor is fáj, nem is kicsit, ha erősebb szőrzettel vagy megverve...

(Én is ennyi idős voltam, mikor szereztem magamnak egyet.)

2010. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!