Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiú szedje...

Szerintetek ha egy fiú szedje ki a 2 szemöldöke között lévő szőrt? Nő ott is xD csak nemtudom hogy néznék ki ha kiszedném onnan. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
köszi.
2010. okt. 31. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
feltétlenül szedesd ki! az expasimnak is nőtt középen,ne haragudj,nő szemmel szerintem szörnyű látvány. meg nekem egy kissé igénytelenségre utal...akár megkérheted édesanyádat is,hogy szedje ki középen,nem egy bonyolult művelet.
2010. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja,azt elfelejtettem mondani,hogy de ennek ellenére hogy szerintem csúnya, normális dolog.
2010. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi:) ki is szedem!:P
2010. nov. 1. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Ő nem szedte ki:


[link]

2010. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pfúújXD
2010. nov. 1. 00:27
 6/7 anonim ***** válasza:
fényképezd le az arcod szemből és photoshop-old ki. Így meg tudod nézni kb. hogy állna:)
2010. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez jópofa kérdés xDDDD

ha nagyon sok szál van ott, akkor érdemes kiszedni...de a ps dolog jó ötlet:)

ha mégse állna jó, nyugi hamar visszanő:D

2010. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!