Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire nem...

Normális, hogy ennyire nem tetszem magamnak? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Utálom, ha engem néznek az emberek, nem szeretek tükörbe nézni, rosszul érzem magam, ha pl. a buszon én szállok fel elsőnek, és akkor mindenki engem néz. Kellemetlen az is, ha dicsérnek, mert akkor megint a kinézetem kerül a középpontba. Szörnyű emiatt a testtartásom is, behúzom a nyakamat, gönye vagyok. Tudom, hogy nem ezek a fontos dolgok az életben, meg, hogy a hülye média miatt van az egész, de sokkal könnyebb lenne minden, ha lenne egy kis önbizalmam. Hogy csinálhatnék magamnak?
2011. okt. 10. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Hány éves vagy, és milyen nemű?

Amúgy rúgj be párszor, és rájössz, te is le tudsz sz*rni (persze képletesen :D) mindent és mindenkit, később józanon sem fognak zavarni ezek a dolgok.

2011. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok. Hát nem hiszem, hogy pont alkoholra lenne szükségem:D
2011. okt. 10. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden reggel mondogasd a tükörbe, hogy szép vagy. Vagy szerezz önbizalmat mondjuk tanulmányi versenyeken elért eredménnyel, sportolj, csinálj olyat, amiben jó vagy. Gondolj arra, hogy mindenkinél van csúnyább:)
2011. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy próbálj a külsődön változtatni ha az nem tetszik..Sminkelj és változtass az öltözködéseden,menj el fodrászhoz,kozmetikushoz meg ilyesmi..:) Hátha jót tesz az önbizalmadnak;D

És hidd el biztos vannak nálad csúnyábbak is..

2011. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találd meg azt a pár dolgot ami tetszik magadon(valami biztos van), és próbáld meg ezeket kiemelni.
2011. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tölts fel képet, és elárasztunk dicséreteinkkel :D
2011. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most mondtam, hogy nem szeretném magam mutogatni. Szerinted megoldás, ha pont ide teszek képet?:D
2011. okt. 11. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!