Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon felelőtlen dolog...

Nagyon felelőtlen dolog tetoválást csinálni ilyen korban?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és nagyon szeretnék tetoválást,igazság szerint még nem tudom mi legyen és hol(mindenféleképpen a jobb kezemen-szerintem a csuklómra-lenne)...Mondták már,hogy biztos meg fogom bánni,de szerintem nem,már el is határoztam magam,tippeket,ötleteket is várok...köszönöm:)
2010. nov. 1. 00:42
1 2
 1/14 hot_kiss ***** válasza:
Énis 16 vagyok. Már lassan 1 éve töröm a buksimat tetováláson. Ezalatt az egy évealatt rájöttem, hogy megbánnám. Olyan dolog kell tetoválásnak, amire mindig büszkevagy vagy valamiért emlékezni akarsz rá. Nemtartalakvissza, csak hajráharjá, de szerintem még csak törd a buksid és várj (:
2010. nov. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi,megfontolom:)
2010. nov. 1. 00:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, én is szeretnék majd egyszer tetoválás, de olyat, amire ha ránézek eszembejut vmi, szóval kötődik vmihez. Osztálytársam 17 évesen csináltatott egy tetkót, a lapockája fölé egy lepkét. Nekem nem igazán tetszenek az ilyen tucat tetkók, de neki tetszettek, de azóta eltelt 1 év, és mindig mondja, h megbánta, h megcsináltatta, nem is tetszi már neki stb.
2010. nov. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tucat tetoválást én sem szeretnék,nem olyan tippre gondoltam ,hanem inkább magára hogy milyen módon legyen,de köszi:)
2010. nov. 1. 01:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

41 éves vagyok.Anno annak idején csak 18 év betöltése után csináltak tetoválást.Amikor 18 lettem örömmel mentem csináltatni én is.Abban az időben még nem volt ennyire divat,és bizony nagyon megnézték ha volt valakin.Sokszor hátrányt is jelentett.Volt idő amikor büszke voltam rá,mert nekem a tetoválás jelentett valamit.Nem tucat,és nem divat tetoválás..A tetoválás lényege,hogy valamit magadból adjon..

Már sok év eltelt,és bizony már elég régóta bánom is,hogy van tetkóm..Éppen azon gondolkodom,hogy lézeresen el kéne tüntetni,mert ma már cikinek tartom..

Drága ha csak azért akarsz mert tök jól néz ki,vagy mert divat akkor ne csinálj soha,mert tényleg bánni fogod!

"még nem tudom mi legyen és hol" na ezért se csinálj,mert neked csak azért kell mert a szomszéd lánynak is van...

Az meg hidd el egyáltalán nem jó ha a tetoválásod nem jelent semmit,és minden harmadik embernek ugyanolyan mintája van...

Gondolj arra is,hogy 40-50 évesen az a tetkó már nem olyan érdekes,nem olyan szép,és sok tetkó bizony nevetséges is lesz..

2010. nov. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

: ma 00:56

Nem is csodálom,hogy megbánta a lepkéket.Ugyanis a tetoválásoknak jelentésük van.Nem árt utána nézni,hogy egyes tetoválások mit jelentenek.A lepke vagy pillangó jelentése például,hogy könnyűvérű(régen a kurtizánoknak vagy piros lámpás negyedben lévő nőknek volt ilyen tetoválásuk..

Én is akartam tetkót,de végül azért nincs,mert

1. megbánnám

2 divat lett így már nem érdekel

3. Nincs semmi olyan jelkép amit magamra rakatnék egy életre..

2010. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

jogos...azon,hogy 40-50 évesen mit kezdek egy tetoválással,azon már én is elgondolkodtam.De amilyet én csinálnék a nővéremről szólna,aki nekem a mindenem,ezért tudom,hogy abszolút semmi tucat nem lenne ebben.Csak kétségeim vannak,hogy megéri-e,de azt hiszem mégis a felé hajlok,hogy igenis megcsinálom majd.


köszönöm a választ

2010. nov. 1. 01:11
 8/14 anonim válasza:

Tippeket, ötleteket ne másoktól kérj :)

Idővel lesz úgyis több elképzelésed, ötleted. Persze mondhatnak sokan jó dolgokat, ami nem is biztos, hogy hülyeség, és akár Te abból "megformálhatod" a saját elképzelésedet. Ha így alakítod ki magadban a tetkót, vagy egy olyan dolog történik az életedben, amit szeretnél így kifejezni, megörökíteni, stb..akkor megbánni biztos nem fogod :)

Én most decemberben leszek 20 éves, és van már 4 tetkóm, ezek 1 év alatt kerültek fel rám. Mindegyiket jól átgondoltam, meg eleve ezt az egész tetkó dolgot.. Megbánni nem bántam meg és nem is fogom :) Mindegyiknek megvan a maga jelentése, mindegyik egyedi és a saját stílusom úgymond.

Semmiképp sem tartom felelőtlenségnek azt, hogy ha valaki ilyen fiatalon tetováltat, csak legyen értelme, és ne azért tetováltasson mert xy-nak is van, meg mert xy-nak ilyen van. Ha most nincsen konkrét ötlet, kép a fejedben, akkor majd lesz, nyugi :) Sok minden olyan történhet Veled, sok minden olyat láthatsz amiből akár egy tetkó is születhet, sose tudni.. :)

Sok sikert!

2010. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2010. nov. 1. 01:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Miert kell emlekezetes idoket, embereket a boon viselni? Hidd el, mint a 40-50 evesek irjak, nagyon meg fogod banni. Meg mindig senki nem csodalkozik a tetkokon, csak a tizenevesek. Elkezdtem jogara jarni, mondom, nagyon rohogseges 30-50 eves nok, tetkoval. Meg a fiatalok is hulyen neznek ki. Igen, a tarsadalom meg mindig olcsonak, igenytelennek biraljak a tetkokat.
2010. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!