Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép?

Hogyan lehetnék szép?

Figyelt kérdés

Csúnya se vagyok,de a széptől is messze vagyok szerintem,bár már páran mondták hogy szép vagyok,de az nem lényeg.Inkább olyan gyenge átlagosnak mondanám magam,de ez engem zavar.Mint mindenki,én se vagyok megelégedve magammal,nem szeretem magamat,min.50 hibát össze tudok írni magamon.

Csak egy pár főbbet leírok:

-a lábaim egy vízilóéra hajaznak,konkrétan mint 2 tuskó,abból is a tömzsibb fajta:D

-a melleim elég picik,ráadásul a formájuk se szép

-a kezem nem a legnőiesebb,túl husis,és sok ér kilátszik

-a fenekem túl nagy

-az orrom is túl nagy

-és úgy alapból nem szeretem a fejemet:D

Szóval a kérdés adott,hogyan legyek szép?vagy legalábbis elégedett legyek magammal,ha szép nem lehetek.

Szerintetek mik azok a tulajdonságok,amik széppé tesznek egy lányt/nőt?


2010. nov. 4. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

a ruha, smink haj sokat dob, ápold magad többet színezd ki magad, színes ruhák, körömlakkok, kis szemsmink, kis száj.

egy két nagy fülbevaló, de ne menj a tömeg után. inkább egyedi próbálj meg lenni, mint szép, ha attól valóban messze állsz. ha egyedi leszel és karakteres, az jobb mintha "csak" szép lennél.

2010. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valaki akkor szép igazán,ha annak érzi magát. Vegyél valami olyan ruhát,kiegészítőt,amit igazán jónak találsz.És érezd magad benne szépnek,az is leszel :)

És a ruháknál is fontosabb! Figyelj a lelkedre,légy jó,szeretetteljes,érzéki, ha valaki belülről szép,kívülről is elragadó tud lenni.

2010. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
felvegyelek msn- re? és úgy sokkal jobban és alaposabban tudok segíteni és nem fogok unatkozni, nyugi együtt biztosan kisütünk valami jót
2010. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hot_kiss ***** válasza:
Sport, smink, belső tuning és akarat (:
2010. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, Tiszaújvárosi vagy?

Amúgy én nem ott lakom.

2010. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!