Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép, szexis?

Hogyan lehetnék szép, szexis?

Figyelt kérdés

Tök átlagosan öltözködöm,farmert meg pólót szoktam felvenni,magassarkúban nem nagyon bírok menni,hamar megfájdul a lábam benne,ezért marad a sima edzőcipő.A hajam vagy kivasalom,vagy begöndörítem,most hátközépig ér,de már lassan 2 éve nem volt festve,vágatva.Igazából nem merek hozzányúlni,vagy vmi újat kitalálni,mert attól félek,hogy elcseszik(jártam már így).Sminkem alapozóból,púderből,szemcerkából áll.Így nagyon átlagosnak érzem magam,és épp ezért szeretnék csinosabb,nőiesebb,szexi lenni,de nem közönséges.

ötletek?:))

18/L


2011. márc. 1. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Színes ruhák, mondjuk meleg tavaszi napokon hordhatnál nagyon színes pl. citromsárga egybeszoknyát, vagy pirosat...

Plusz rakj virágcsatot vagy mit a hajdba! :)) Azok nagyon szépek!

2011. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nem kell feltétlenül magassarkút felvenned, ahoz hogy nööies legyél.:)

Farmernaci is lehet nööies, egy blúzzal, vagy egy csinos, felsöövel meg egy szép kendöövel például.

Mostmár lassan jön a jó ídöö, szóval elkezdhetnél szoknyát hordani.Nagyon divatosak a virágmintás szoknyák, egyberuhák.De én például imádom a tengerész mintás cuccokat is.

Nézd meg ezt az oldalt, hátha kapsz egy kis inspirációt!:)

www.lookbook.nu

2011. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. márc. 1. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak nagyon szép lapostalpú nőies cipők, ez mégis csak csinosabb, mint a sportcipő:) Illetve vannak olyan cipők, amiknek 1-2 centis sarka van, ezek között is vannak gyönyörűek.

Most, hogy jön a tavasz, ajánlom a színes, vidám ruhákat. Van egy ismerősöm, aki imádja a színes ruhákat. Én pl. korábban a lilát és zöldet el nem tudtam képzelni egy szettben, amíg nem láttam rajta, hogy gyönyörű szép, közepes lila vastag harisnya, zöld térdig érő szoknya és a harisnyához színben illő lila topp, valamint azon a szoknyához színben illő hosszú ujjú volt rajta. Valami csodálatos volt ez az összeállítás:)

Szóval nyudotan kísérletezz a színekkel. Vegyél 1-2 szoknyát. Farmerek között is vannak nőiesek, valamint egy-egy egyszerűbb farmert is fel lehet dobni egy színes, nőies felsővel, vagy egy szép övvel.

Ezenkívül a smink terén is lehetne újdonságokat kipróbálni, tavasszal már egyébként is lehet kicsit színesebb a smink.

Egy jól megválasztott napszemüveg is sokat számít, valamint - bár többnyire azt mondják, hogy a táska harmonizáljon a cipővel - én nem csak ezt tartom szem előtt. Vagy a cipővel vagy az övvel harmonizáló táskát használok, esetleg mindkettőhöz egyaránt igazítom:)

15/L

2011. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!