Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Neves modellügynökségnél...

Neves modellügynökségnél régóta dolgozom. Most kaptam egy ilyen mailt. (? )

Figyelt kérdés
Hogy 200 lányt kiválasztottak, akiket egy éven át menedzselni fognak, minden hónapban kapunk (legalább?) egy fizetős munkát. Én is köztük vagyok. Viszont 80ezer forintot kell befizetni, 2 részletben. Szerintetek megéri? Még egyszer megismétlem, hogy az ügynökség eléggé neves.
2010. nov. 5. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem kamu.
2010. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kamu fizessél azért hogy munkád kapjál ?!
2010. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már régóta DOLGOZOL ennek a neves ügynökségnek, akkor csak tudod, hol vannak a határaid, kinek kellesz és mennyire. Ennél több úgyse lesz. Ha valakinek fizetni kell, hogy akarjon téged, az már régen baj. Ugyanezért nézik le a prostihoz járó pasikat is tulképp...
2010. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ÁTVERÉS!

Ha valaki nyer, akkor azért nem kérnek pénzt.

2010. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a neves modellügynökségnek kicsit elcsúszhattak a pénzügyei mostanában, ezt természetesen nem fogják világgá kürtölni, és ez egy jó módszer egy kis pluszoshoz. Bizonyára tudnak majd annyi munkát szerezni, hogy ne legyen feltűnő, de amúgy eléggé kamuszaga van.
2010. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

KAMU...nyertél valamit, amiért fizetned kell egy havi fizetést?????

Süt belőle, hogy kamu...

2010. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!