Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen modellügynökségnél...

Milyen modellügynökségnél próbálkozzam, ha elsősorban az arcommal szeretnék modellkedni?

Figyelt kérdés
167 centi vagyok és 59 kiló, így kifutóra nem mehetnék, nem is akarok, de fotózásokon részt vennék, vagy lennék valaminek a reklámarca, hogy pénzt keressek (pl. sminktippek újságban, arctisztitó reklám vagy hasonló). Nem önteltségből, csak tisztában vagyok vele, hogy szép az arcom, szimmetrikus, és szeretném kihasználni, a hasznomra fordítani ezt az adottságot, lenne zsebpénzem. Sokan mondták, hogy keressek ilyesmi munkákat. Hol próbálkozzam? Nem arról van szó, hogy nem tudom a google-be beütni és keresgélni, de már vágtak át néhányszor és nem tudom, kiben bízzak. Igényes és megbízható modellügynökségeket tudtok ajánlani? Köszi előre is.
2011. jan. 30. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem érdemes próbálkozni,ha csak nem Palvin Barbara szerű kinézeted van:(Tapasztalat..
2011. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szép lány, de neki az alakja megvan hozzá, hogy kifutó modell legyen, nekem viszont az arcom meglenne, hogy fotózásokat elvállaljak. Fehéres bőröm van, macskaszemem, kicsi orrom, telt szám, úgymond megfelelek annak az átlagnak, akiket az újságokban látni pl. a sminktippes részeknél. Nekem ez jó pénzkeresési lehetőség lenne, kizárólag emiatt akarnám elkezdeni, de nem tudom, hol kezdjem és lehetőleg ne vágjanak át.
2011. jan. 30. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár évig modellkedtem, sajnos el kell keserítenem téged, Magyarországon nem létezik olyan, hogy csak arcmodell. Általában ugyanazokat a lányokat fotózzák, akik kifutóra is mennek. Persze vannak, akiket elsősorban fotózásokon foglalkoztatnak, de itt is az ideális modell alkattal megáldottak élveznek elsőbbséget. Normális ügynökségeknél elvárás a min. 173 cm-es magasság,és megfelelő alkat ezek megléte nélkül nyilvántartásba se vesznek.
2011. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
173 centi alatt is sokan fotómodellkednek, akár 150 centivel is, úgyhogy ez számomra nem eltántorító dolog.
2011. jan. 30. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!