Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék egy tetoválást,...

Szeretnék egy tetoválást, erre gondoltam. Vélemények?

Figyelt kérdés

A tarkómra szeretném. A célom az, hogy ne legyen olyan feltűnő, hiszen nem mutogatni szeretném. Így én dönthetem el, hogy mikor látszódjon.


[link]



A szöveg pedig ez lenne: Fighter


Ez ugye azt jelenti, hogy "küzdő", "harcos", "bokszoló". Az élet nagyon próbára tett, pedig még csak 19 éves vagyok. Anyukám és a mamám már elhunytak én pedig az alkesz apámmal élek jelenleg is egy fedél alatt. Nem könnyű talpra állni ezek után, de úgy érzem, hogy nekem ez sikerült!:)


2010. nov. 5. 17:07
 1/8 A kérdező kommentje:
És nem utolsó sorban, hobbi szinten bokszolok!:)
2010. nov. 5. 17:09
 2/8 anonim válasza:
Szerintem jó lenne, nekem tetszik az ötleted.
2010. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit felcímkézésnek tűnik. Mint a bolti árucédula. De ha neked tetszik, akkor ne hallgass rám! ;)
2010. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Részben egyet értek az előzővel, de ha ez neked erőt ad és -harcos-nak érzed magad tőle akkor miért ne. Nem feltűnő, a hajaddal könnyen el tudod takarni, ha lány vagy. De gondolj azért bele, hogy 40-50-60-70 évesen is harcos felirattal a tarkódon szeretnél élni?
2010. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mit gondolnak 50 év múlva. Addigra a mostani felnőtt generáció kihal, a mostani fiatalok, akiknek teljesen átlagos a tetkó, öregek lesznek, szóval teljesen átlagos látvány lesz a tetovált öreg muksó:) Nekem is van. A mi gyerekeinknek ez már nem lesz furcsa.
2010. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem nagyon jó ha van jelentése és szép tetoválás lesz!!!

Majd rakj fel egy képet ha megcsináltattad!!

2010. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
na kész van már a tetkód??
2010. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem magyarul jobban tetszene. Nem szeretem az angol feliratokat :) De ha neked ez tetszik akkor csináltasd meg. Jó ötlet és nem tucat.
2010. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!