Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 18 éves leszek és az egyik...

18 éves leszek és az egyik mellem sokkal kisebb, mint a másik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De sokal kisebb az egyik kb 75 a másik pedig 85!!mit tegyek hogy normális melleim legyenek??
2008. jan. 10. 17:54
 1/6 anonim válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom, de sztem ez ellen nem sok mindent tudsz tenni (műtéten kívűl). Amúgy nekem sem teljesen egyforma a kettő, és gyanítom, hogy ezzel még nagyon sok lány így van.

Általában nem egyformák a páros szerveink.

2008. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont az évben töltöm a 18-at és nekem is ez a problémám. olyan cikinek rattom amikor át kell öltözni a suliban. mivan ha észreveszik? de sztem bizti nem marad ennyire ijen, csak hejrejön valahogy. :S remélem...
2008. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,ez nem csak veled van igy!senkinek sem egyforma a melle. Még nekem se.igaz engem ez nagyon zavar,de z ellen nem tudunk tenni.amugy semmi nem egyforma egy embernél.se a lábad hossza,és ez igy van a melleddel is.én nem azon parázok hogy milyen nagy különbség an a kettő közt hanem hogy nem olyannagyok amilyet én szeretnék:)Szóval ezen ne gondolkozz.
2008. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Fogadd el magad úgy ahogy van.


Keress egy jó plasztikai sebészt, az majd kiegyenlíti a különbséget.

2008. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
nekem is az egyik mellem jóval kisebb volt, mint a másik, de aztán nőtt még a kisebb 20-21 éves korom körül, így már nem feltünő a különbség. Lehet veled is így lesz.
2008. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem a bal mellem sokkal nagyobb, sőt még a formája is más, mint a jobb oldalinak. Megelégedtem volna a jobb oldali méretével is, mert az is hatalmas. Engem is sokáig zavart. A jobb oldali melltartómban hordtam is egy ideig egy válltömésből átalakított betétet, ha szűkebb felsőt vettem föl.


Féltem, hogy mit fog szólni hozzá a szerelmem, ha rájön a különbségre. Szerintem először észre sem vette csak azt, hogy feszült vagyok, ha a mellemhez ér. Szerintem kifejezetten tetszett is neki a "kedvence" és a másik "érzéki" mellem, ahogy Ő hívta. Ha valaki szeret nem érdekli, a ruhában meg el lehet rejteni a különbséget. Én már 10 éve voltam 18 éves, és tudom, hogy sok minden jár olyankor az ember fejében. Ma már elfogadom magam olyannak, amilyen vagyok. Élvezem, ha a férjem szeretget. Már nem teszek betétet sem a melltartómba, és fel sem merül bennem a fájdalmas műtét gondolata sem. Egy ismerősöm vállalta a műtétet, és négy év múlva visszaállt az eredeti méret, hiába kicsinyíttette le a nagyobbat. Mellizom erősítő gyakorlatokkal próbálkozhatsz, de sajnos nem hozza meg a várt eredményt, a különbség lehet, hogy nem lesz olyan szembetűnő, de nem szűnik meg. Vedd úgy, hogy ez az egyik szexepiled! Ha Te szereted a tested, Neked is és a párodnak is jobb.

2008. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!