Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fogszabályzót 18 éves...

A fogszabályzót 18 éves korban mennyi ideig kell hordani? Nem ciki?

Figyelt kérdés

Eléggé elkéstem a fogszabályozással, de 18 évesen nem gáz? Mert találtam egy oldalt:

[link]


ahol felnőtt, sőt, idősebb sztároknak is van fogszabályzója. Tehát nem lenne ciki, egy porcelán fogszabályzó? Az a probléma hogy elég hézagosak a fogaim, és ezt szeretném korrigálni, viszont sajna elég picike fogaim vannak és ilyen Hollywoodi mosollyal nem is tudok mosolyogni:( Tehát akkor én mindig csak zárt szájjal mosolyoghatok? :( Ha tudtok valamiben segíteni, vagy tanácsot adni kérlek segítsetek! Nem is merek már sokszor mosolyogni, és ettől a kedvem is nagyon rossz.:( Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2010. nov. 10. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

NEM CIKI!

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 18 voltam, amikor feltették a fogszabályzót. Nekem is porcelán volt és nagyon sok ismerősömnek csak hónapok múltán tűnt fel, hogy mi van a számban. :) Az elején kellemetlennek éreztem, de ahogy megszoktam, ugyanolyan természetesen tudtam viselkedni, mint nélküle. A jelenlegi párommal is akkor jöttünk össze, szóval nem hiszem hogy ciki lenne. :P

Nekem fél éve vették le. Az hogy mennyi ideig van fent, attól függ, hogy mikor állnak szépen be a fogaid.

Tudom milyen érzés, én is féltem, hogy mi lesz velem, de semmi extra. Nem leszel ettől kevesebb. És utána meg aztán... :D Én nagyon örülök, hogy anno felvállaltam, mert most bátran vigyorgok, mert szépek a fogaim.

Szóval ne izgulj!

20L

2010. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem ciki. Azt, hogy meddig kell hordanod csak az orvos tudja megmondani, mivel egyéni problémától függ. Nekem volt kamasz koromban, kb.3 évig volt fent, mivel kicsit elhúzódott a dolog különböző okok miatt. Sajnos nem hordtam utána az éjszakai szabályzót, így visszacsúsztak a fogaim (a felső egyeseim között van rés), úgyhogy valószínüleg újra belevágok.


26/N

2010. nov. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató válaszokat!:)
2010. nov. 10. 16:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki :)
2010. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cikibb, ha csúnya a fogad.
2010. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!