Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől jön helyre a kajla füll?

Mitől jön helyre a kajla füll?

Figyelt kérdés
Én úgyszülettem,hogy a füleim nem állnak a helyükön,hanem kajlák.Mivel lehetne meggátolni?
2010. nov. 11. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen aranyosan fogalmaztál. :D

a kajla az milyen embereken? eláll? lekonyul? :D

nekem elálló füleim voltak, de a nyáron megműttettem őket, és most gyönyörűek. *.*

egyébként nem lehet őket helyrehozni. :S ez genetika. =[ mármint hordhatsz éjjelre ilyen szoros fejpántokat, hajpántokat, amik odaszorítják, de nem sokat segít.. az évek alatt is változni fog, nekem sokkal jobb volt 16 évesen mint 10évesen.

2010. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hjajj hát mondjuk nekemis most jobb mind amikor megszülettem..pff akkor irtozatosabbak voltak..:P

óóóh...

2010. nov. 11. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekemk is elállóak voltak a füleim, nem is egyformán álltak el... 1 éve megműtötték, és már OK. Ha bármiben tudok segíteni, bátran írj privit!
2011. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!