Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tiszerintetek a szépség lehet...

Tiszerintetek a szépség lehet objektív?

Figyelt kérdés

És, ha igen, akkor hogyan?

Fiúk, lányok válaszát egyaránt várom?


2010. nov. 11. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

van olyan nézőpont ami szerint igen. igen szerintem lehet... persze alapvetően én is szubjektívnek tartom.

de el tudok képzelni olyan szélsőséges külsőt amit mindenki, egyéni látásmódon kívül rondának talál. ennek nagyon szélsőségesnek kell lennie, de ha belegondolsz simán vannak objektíven megítélt külső tulajdonságok.

pl ha valakinek burjánzó zöld pattanások hada lepte el az arcát és koszos büdös a bőre, az egészen függetlenül az egyéni megítéléstől is rossz.

2010. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a szimmetrikus, egyenletes arcot látjuk objektíven szépnek.
2010. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem inkább csak olyan van hogy valakit mindenki szépnek lát. megnézel egy modell-fotót még inkább csak 80'as évekből. azon általában olyanok vannak akik mindenki szerint szépek. olyan nins hogy mindenki rondának lát valakit szerintem, mert ismerek 2 lányt. hát szerintem náluk rondább teremtés nincs ezen a földön, de mindkettőnek van pasija. és ez nem túlzás, komolyan. olyan csúnyák hogy én még olyat nemláttam. meg az ilyen dark.emok. vagy nemtudom mik ezek. szemöldök nélkül. hát gyönyörű mondhatom. de még eeknek is megvan a magukhoz való bűn ronda pasijuk.
2010. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!