Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Koldok piercinggel rendelkezo...

Koldok piercinggel rendelkezo lanyok, nektek erzodik a piercingetek? (folytatas lent)

Figyelt kérdés
2 hete szurattam at a koldokom.Szerencsere nem volt semmi komplikaciom vele.Ami nekem furcsa,ha odateszem az ujjam a koldokom folotti reszhez ,erzem a piercingem bor alatt reszet.Ez normalis vagy tul vekony a borom es ki fog szakadni?
2010. nov. 12. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem három éve van, mindig is éreztem a fémet a bőr alatt. Eldugni nem lehet, nem szúrják olyan mélyre.
2010. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Persze,ez normális.Lassan egy éve hogy megcsináltattam és ugyanolyan maradt.Ha nagyon zavar,vedd ki.
2010. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!Nekem már 7éve van,és mindig is éreztem:)
2010. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is érzem (6éve van a köldökömben).
2010. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a gyors valaszokat:)

Megnyugodtam.Nem zavar,csak nem tudtam,hogy normalis e:)

Meg1x koszonom:)

2010. nov. 12. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!