Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a köldök piercinggel?

Figyelt kérdés

Én most fogok csináltatni vagyis még csak szeretnék de érdekelne hogy milyen tapasztalatok vannak evvel kapcsolatban . Mennyire fáj , mikortól lehet cserélni , el lehet kapni valamilyen betegséget ha nem steril ,ha majd már ki lehet cserélni érdemes venni olyat amin lógós dísz van , vagy ha egyszer majd megunnám mennyire marad meg a nyoma mert gondolom nyom nélkül úgy sem fog beforrni .


És ha ajánlani tudnátok hova jobb köldökbe vagy orrba ?


2011. júl. 26. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A köldökömben pont nem volt, de egyébként már a negyedik piercingemnél tartok, úgyhogy asszem, el tudlak látni egy-két tanáccsal. :D


Elvileg annyira nem fáj, a labretet is kibírtam, mikor szúrták, pedig az keményebb. Nem is az a durva egyébként, mikor szúrják, hanem a következő pár nap. :D Mikor beleakad minden, meg furcsa, meg zavar, aztán megszokod.

Cserélheted sztem két hét után, de ha tutira akarsz menni, várj egy hónapot. Mivel csak bőrt érint, gyorsan gyógyul.

Betegséget nem fogsz elkapni, ha vigyázol, egyébként meg steril lesz. Ha te veszed meg, fertőtleníted, mielőtt szúratod, a kozmetikus/akárki meg kesztyűben szúrja, ha jól emlékszek. Jah, még annyi, hogy most nyár van, biztos mennél strandolni vele, de ha most csináltatod, akkor azt felejtsd el egy időre. :D Összeszedhetsz vele sok szir-szart.

Cserélni szerintem könnyű lesz, én is könnyen cserélem a szemöldökömben, kb hasonló lehet, ezért én azt javaslom, hogy vegyél egy olyat, ami nem fog beleakadni semmibe, és hordd azt a ruha alatt, viszont ha olyan helyre mész, hogy villogni akarsz vele, akkor fél perc alatt kicserélheted. Egyébként az sem gáz, ha később beleakad valamibe, legalábbis nem olyan fájdalmas a dolog, mint amilyennek tűnik.

Nyoma marad, nekem volt az orromban, de egyébként észre sem veszi senki, csak én találom meg a heget, és én is csak azért, mert tudom, hogy pontosan hol keressem. :D

Na még annyit erről a köldök vs orr-dologról, hogy orrba jobb szerintem, mert a köldökpiercinget nem sűrűn fogják látni, és kb. ugyanannyi hátránya van mindkettőnek. Orrban lassabban gyógyul, mert porc, illetve kényelmetlen (de megoldható:D) az orrfújás, amíg a fülbevalós változat van az orrodban (a gyógyulás ideje alatt), főleg így a parlagfűszezonban. :D Meg nekem elég kényelmetlen is volt, amíg nem cseréltem, mert nagyon vastag volt, a rendes piercing sokkal vékonyabb. Ha mégis ilyet szeretnél, akkor javaslom a kampós végű piercingeket, mert nem esik ki (az egyenesnek bütyök van a végén, de nekem kicsúszott párszor, és mindig elveszett).

2011. júl. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettél :) !
2011. júl. 26. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :D <3
2011. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!