Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valahol budapesten olyan...

Van valahol budapesten olyan gyerekszépségversenyt ahol nem kell egy halom pénzt fizetni a nevezéshez és portfóliót csináltatni? Ahol a győztes gyereknek fizetnek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
szégyen, hogy egyesek a saját gyerekeikből akarnak hasznot húzni
2010. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SzilKa ***** válasza:
a gyerekmunka szégyen, de még ennél is nagyobb szégyen, hogy az ügynökségek visszaélnek azzal, hogy a szülőnek a saját gyereke a legszebb, beetetik őket, hogy van értelme kifizetni a portfólióra százezreket, aztán meg elfelejtkeznek a gyerekről. Be kéne tiltani az összes gyerekszépségversenyt, amiből pénz származik...
2010. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a legnagyobb szégyen mégis az, hogy a "szülő" be is viszi a gyerekét az ilyenre
2010. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ÓÓ köszönöm a sok hozzászólást,de nem azt kérdeztem szégyen e vagy nem...nem ebből akarok hasznot húzni csupán csak nem akarok azért 100ezreket fizetni hogy a gyerekem részt vegyen egy ilyenen! Valószínű ha hasznot szeretnék,bele is mennék nem?? Egyébként meg csak hogy eláruljan /és nem vagyok nagyképű/ de nekem nagyon gyönyörű 2 lányom van!! És nem csak nekem a legszebbek,de már anyukák is invitálnak hogy vigyem őket...de nem hasznhúzás céljából,hanem mert BÜSZKE vagyok rájuk és arra hogy többgyerekes anyukák is csodálják a szépségüket!!

De köszönöm a válaszukat!! Gondolom irigyek....

2010. nov. 15. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kamasz korukra kiégett, alkoholista, drogos gyereket akarsz, akkor vidd ilyenre a gyereked, de előtte ajánlom, hogy nézz meg pár műsort ezzel kapcsolatban, hogy miket tesznek szegény gyerekekkel, hogy megnyerjék a fődíjat...
2010. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tudja, az emberek a kutyájukat szokták szépségversenyen mutogatni, nem a gyermeküket

de van, akinek ezt hiába magyarázni, nincs hozzá erkölcsi érzéke

2010. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Félreértettük egymást kedves választ adók...nem a véleményeket kértem....mindegy....
2010. nov. 15. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Jobb esetben találhatsz olyat, ahol nem kell annyit fizetned, de neked fizetni? Mondj le róla. A műfaj arról szól, hogy etessük be anyucit, fizet, mi meg hasraesünk egy kicsit a gyerektől. A gyerekszépségverseny eleve hülye dolog, mert minden gyerek szép.

Inkább vidd el a gyereked valami reklámforgatásra, több a siker esélye. Meg vannak az újságokban szépségversenyek ingyen.

2010. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM kedves utolsó..végre egy normális válasz... :)
2010. nov. 16. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!