Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nem tartom magam elég csinosnak, se szépnek se okosnak! a barátnőim azt mondják szép vagyok + minden , de én ezt nem így gondolom. Mit tegyek? Ráadásul úgy érzem kibeszélnek a hátam mögött, és nem szeretnek.
2010. nov. 16. 18:18
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint nem a barátnőim, hanem mások :(
2010. nov. 16. 18:19
 2/8 anonim ***** válasza:
figyelj arra h hogy öltözöl, járj edzeni, ápold a bőröd és a hajad.
2010. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jah és tanulj, olvass újságot, könyvet, járj színházba.
2010. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

képet kérünk, az emberek gyakran túloznak

egy új haj amúgy csodákra képes, meg egy jól megcsinált smink

2010. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkit kibeszélnek szerintem ,mindíg lesznek ilyen emberek.Ma is megdicsért pl pár osztálytársam meg beszólt pár csávó,hogy jól nézek ki,a bbuszon meg röhögött rajtam két csaj meg már majd kiestek a az ülésből úgy bámultak,jóhogy nem mutogattak rám ujjal:D

Vagy nekik nem jött be a stílusom vagy szimplán rosszindulatból,de egyik sem érdekel.Fő,hogy a barátomnak megfelelek és a környezetemnek sincs baja velem.

Ha igazi barátaid vannak akkor elmondanák ha esetleg valami nem jó rajtad:)

2010. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

képet nem tudok linkelni :( nemtudom, hogy kell e eddzene mert 47 kg vagyok és 169cm rendesen mosok hajat rengeteget olvasok és társaságba járok

14/l

2010. nov. 16. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:

1-2. vagyok

akkor nemhiszem h van baj veled, legalábbis az elmondottak alapján. hogy öltözöl?

nem kell ám magassarkús cicababának lenni ahhoz h csini legyél. ha te deszkáscuccban érzed jól magad akkor öltözz abba, de figyelj rá, hogy a színek passzoljanak, a hajad és a kiegészítők menjenek a ruhádhoz, a körmöd legyen ápolt, az arcod is szép, esetleg natúr smink bár a te korodban erre nincs szükség.

2010. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magaddal kell kibékülnöd.

Nem az a lényeg hogy mit mondanak,hanem hogy ki mondja.

2010. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!