Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igazi arany? (többi lent)

Igazi arany? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy gyűrűm,aminek a belsejében az egyik oldalán egy 85ös szám,a másik oldalán egy 5ös szám van.

Mit jelentenek ezek a számok?

És ha igazi,akkor zaciba kb. mennyiért vennék be?


u.i.: Elnézést ha nem jó kategóriába írtam,de nem találtam hova kellene.


2010. nov. 17. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy nagyon fontos infót nem közöltél, azt, hogy mennyi a gyűrűd tömege. Ugyanis EZ határozza meg az értékét, enélkül nem igazán fogunk tudni semmit mondani.

Szintén pontosítsd, hogy záloghitelbe akarod adni (azaz később kiváltani), vagy eladni akarod? (Mert ha nincs rá szükséged, akkor ékszerboltba vidd be, ott jobb áron megveszik.)

2010. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom mennyi a tömege.Tippelni sem tudok...

Eladni szeretném,nem váltanám ki.

Azért mondtam hogy zálogba adnám,mert nem tudtam hogy ékszerboltban jobb áron meg is veszik,ez számomra újdonság,nem vagyok otthon az ilyenekben.

Akkor esélytelen hogy itt megtudjam kb. mennyit érhet?

Mert nem szeretnék feleslegesen járkálni.

Egyébként ha ékszerboltba adánm el,azt hogy kell elképzelni?

Mármint besétálok akármilyen ékszerüzletbe és megkérdezem hogy nem e vennék meg?

Elnézést a sok kérdésért,de tudatlan vagyok ilyen téren.

2010. nov. 18. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!