Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17-19éves lányok milyen...

17-19éves lányok milyen szülinapi ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
tudom h rengeteg ilyen kérdés van már de nem találtam semmi jó ötletet.18. szülinapra kéne igazából.de ha mindenki leírná h minek örülne abból hátha tudnék választani :)
2010. nov. 17. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
hát mivel szeretek rajzolni és festeni, örülnék ceruzáknak, festékeknek, vászonnak, szeretek olvasni is, egy könyvnek is, akár szótárnak is,de akármilyen kozmetikumnak is örülnék, ruhának,de leghőbb vágyam egy utazás lenne külföldre, mert így tudnák találkozni a szerelmemmel.
2010. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én bárminek amit szeretettel adnak;)

De a párom kérdezte mit vegyen karácsonyra,hogy mégse felesleges dolog legyen és megbeszéltük,hogy eszünk pár fehérneműt(kettőnk örömére)és kapok tőle egy drágább alapozót.

Mindenki mást szeret,ha régóta ismered akkor már be tudod határolni körülbelül.

2010. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj elnézést!!Veszünk nem eszünk :D
2010. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire ismered, és mennyire áll hozzád közel az illető.

Leírok párat vegyesen.

Ékszerek, ruhák, smink, táska, hobbijához kötődő dolgokat, valami tréfás dolog, füstölő, stb stb.

Illatszert ilyesmit úgy vegyél, hogy ne értse félre, sokszor jártam úgy régebben h az első reakció nem az h köszönöm, hanem h "Mivan? Büdös vagyok?" :D

2010. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a nagynénémtől már régóta kapok Cosmopolitan előfizetést, és annak nagyon örülök (: persze 18. szülinapra vmi nagyobb ajándék dukál :D valamilyen ruhaboltban vagy pl a media markt-ban levásárolható ajándékutalvány is hasznos, mert akkor azt veszi meg az illető amit akar :D

meg még persze ékszer, az mindig nagyon jó választás 17/L

2010. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a 18. szülinapra miért is dukál nagyobb ajándék?

Attól, hogy 18 éves lesz az ember semmi sem fog változni. :))

2010. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
talán mert nagykorú lesz az ember :D és az nem egy olyan átlagos szülinap szerintem (:
2010. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!