Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úgy érzem, nagyon csúnya...

Úgy érzem, nagyon csúnya vagyok. Hogy lehetnék szebb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt a kérdést már rengetegen kiírták, és unalmas, mégis, bízom benne, hogy valaki segíteni tud. Utálom azt, ahogy kinézek, legszívesebben betemetném a fejem a földbe, vagy nem néznék a tükörbe. Önbecsülés nulla, én nem bírom magamnak azt mondani, hogy gyönyörű vagyok, mert úgy érzem, ,,nem érdemlem meg", hogy ezt gondoljam. Nem is hiszek abban, hogy minden magunkban dől el. Elnézve másokat mindenkiben találok valami szépet, csak magamban nem. Amúgy normális, értelmes lány vagyok, csak a külsőmmel nem vagyok megelégedve. Barátom nincs, aki mondaná, hogy de, igenis szép vagy. Sokan mondják ugyan a barátaim közül, hogy jól nézek ki, és ez jól is esik, de belül mégis azt gondolom, hogy bárki szebb nálam. Bocsánat, hogy ennyi szöveget írtam, és nagyon köszönöm, ha elolvastad.

Kérlek, értelmes válaszokat írjatok! Köszönöm!

21/l


2010. nov. 17. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
kép:)
2010. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha van rajtad súlyfelesleg kezd el sportolni,tarts szépségnapot pl.radírozd le a bőrödet,menj szoliba,sminkeshez, fodrászhoz csináltass új hajat,tegyél fel maszkot...most kb.ennyit tudok...

amúgy sok szépségtipp van a neten is

a nap végén pedig nyomás bulizni a batátokkal:))

2010. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Addig míg az önbecsülésed 0, addig soha nem is leszel igazán szép. Egyszer láttam egy NŐT. Nem volt fiatal, idős volt. Ráncos arc, fehér haj, de ahogy az a nő élt minden mondatában, minden mozdulatában, minden allűrtől mentesen, csodaszépnek láttam.

Különben egy lovardát vezet, tehát nem a kosztümös verzióban, kisminkelve lépdes egész nap, tehát nem ettől volt szép, csupán önmagától.

Nem is hiszem, hogy ő azzal a problémával marcangolta volna magát, hogy vajon mennyire szép is ő mások szemében.

2010. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha változtatsz valamit, például a hajon vagy öltözködésben, vagy bármiben, az biztos dobna az önbizalmadon, és sokkal jobba éreznéd magad a bőrödben:)
2010. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat) Ne haragudj, kedves Első, nem merek képet feltenni...de köszönöm az eddigi válaszokat:) Súlyfelesleg annyira nincs rajtam, sőt, most fogytam! Jó lenne néha bulizni, de nem igazán vagyok olyan nagyon bulizós...csak alkalmakkor szoktam. De köszönöm, hogy senki sem bunkóskodik.
2010. nov. 17. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok.Ha esetleg van kedved beszélgetni róla-biztathatnánk egymást stb-írj egy privit e-mail-oddal vagy msneddel!

19/L

2010. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!