Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mindenki azzal jön, hogy a...

Mindenki azzal jön, hogy a 160-165 cm-es lányok milyen aranyosak;mert törékenyek, ezek szerint egy magasabb nő nem kelthet törékeny, aranyos hatást?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például a 170-173 cm-es NORMÁL magasságú lányokra. Ők már nem is hordhtatnak magassarkút, mert nem nőiesek? Mindenkinem a törpék jönnek be?
2010. nov. 18. 16:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
a magasabb lányok azért nem hordanak magassarkút álltalában, mert akkor magasabbak lesznek mint a pasik..-.-
2010. nov. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
56%

Ne törpézz légy szíves. Sosem értettem, hogy a magas lányok miért támadtnak ennyire agresszíven le minket, alacsony lányokat. Persze, nekünk van komplexusunk... na persze.

Persze, lehet egy magas nő törékeny (nézd meg a modelleket: 180 centi, 50 kiló, hihetetlen törékenyek, szinte éteri benyomást keltenek) sőt megkockáztatom azt is, hogy egy magas vékony nő törékenyebbnek tűnik, mint egy alacsony vékony, és aranyosak is, bár ebben egyértelműen a picik a nyerőbbek. Kb. azért, mert egy bichon frisét is mindenki cukibbnak tart, mint egy dán dogot (na jó, ez sarkított példa). Egyébként a "legnormálabb" magasság a 165 centi.

2010. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Klassz arról értesülni, hogy nem vagyok nyerő... kösz
2010. nov. 18. 16:41
 4/65 anonim ***** válasza:
44%
és én basszus.... 180cm/14L....
2010. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

Végre egy normális magasság! :D

Elegem van már a minip*csákból! Még magassarkúban is kicsik XD

2010. nov. 18. 16:47
 6/65 anonim ***** válasza:
100%

azért ennyire nem kéne bunkónak lenni az alacsonyakkal...

a magas csaj is lehet arányos, csak nehezebben talál magának megfelelő magasságú pasit...

2010. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
32%
Jaj, kérdező, az alacsony lány csak azért "támad", mert komplexusos. De egyébként nem csak a nők egyre magasabbak, hanem a férfiak is. Eleinte mindig alacsonyabb barátom volt (nem nálam volt alacsonyabb, csak 174-178 cm közöttiek voltak), nem is éreztem valahogy jól velük magam, nem volt az az érzésem, hogy én vagyok A nő. Pl. mindkettőnknek 41-es lába volt és kölcsön vette a sportcipőmet, stb...:) De aztán találtam egy 2 méteres palit és én vagyok a törékeny, a kicsi, az aranyos, a nőies, nagyon jó érzés, hogy végre "kicsi" a lábam és övé a nagy. Úgyhogy akármekkora is vagy, tudsz nőies lenni, ez nem ezen múlik. Ha szeretnéd, hordjál magassarkút nyugodtan.
2010. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon okos emeber lehet a kérdező.Szerinted tehet róla valaki ha kicsi? tee zsíráfgondozó :D
2010. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez sztem kamu kérdés,te tuti alacsony vagy kérdező vagy nem tudom de ez tuti hogy kamu kérdés,még a hülye sem mondja egy 180cm-es 14 éves lányra h normál magasságú(nem bántásból mondom és nem úgy értem hogy az baj,de a normál magasság 165-170 között mozog)
2010. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ne haragudj, de te milyen egy hisztis p!csa vagy. Még jó, hogy nem tartanak aranyosnak. :D

És a logikád is rossz. Attól, hogy az alacsonyakat aranyosnak tartják, miért ne lehetne egy magasabb lány is aranyos és törékeny? A kettő kizárja egymást?

2010. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!