Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! ( De lányok is. )...

Fiúk! ( De lányok is. ) Titeket ez meggátolna valamiben?

Figyelt kérdés
A visszajelzések alapján, elég csinos vagyok, és szép.. Semmi extra, göndör félhosszú barna haj, nagy barna szemek, jó alak, és átlagos ruhák.(csőnaci+póló+Converse vagy télen csizma) Nem nagy az önbizalmam, sőt, amíg Általános iskolás voltam, nem is volt.. Most hogy gimibe járok, nagyon sok srác nyomul rám..Ami megerősítette az önbizalmam.. DE! ami bánt, hogy van az arcomon, egy nagy anyajegy.. =/ Engem nagyon zavar, de úgy látom hogy másoknak szinte fel sem tűnik. Ti járnátok egy olyan lánnyal, akinek van valami (az én esetemben egy anyajegy) az arcán? És esetleg nem tökéletes, és nem egy r*banc ? köszi.. 14/L
2010. nov. 22. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Van védjegyed!

Manapság már küzdeni kell az egyediségért!

Én becsülném azt a jegyet.

2010. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

hányan tetováltatnak anyajegyet az arcukra 8száj fölé,vagy oldalra)...

gondolj bele,ők fizetnek azért ,amid neked alapból van...

2010. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sztem attól függ, hogy hol van, és hogy tényleg olyan nagy-e...
2010. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is van az arcomon egy anyajegy,jobb oldalt,az arcom legszélén,és legalján,pont ott,ahol a csont van. Sokan,azt hiszik,hogy valami kosz van az arcomon. :) De engem sosem zavart! :)


25/N

2010. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha sokan nyomulnak rád,akkor már eleve nem zavarja őket,hogy van egy anyajegyed nem?:)
2010. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Háát. Baloldalt az állam mellett.. :))

És nem nagy végül is, mert kb olyan 4mm az átmérője... De messziről nem is látszik.. csak engem zavar. :/

De szerintem csak azért, mert régen csúfoltak miatta. (5éve)

És Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :))

2010. nov. 22. 18:51
 7/15 anonim ***** válasza:

Vegyük példának Sophia Bush-t. Neki is van egy eléggé feltűnő anyajegye az arca jobb oldalán, és ez semmit sem von le a szépségéből, sőt... Még különlegesebbé teszi.

Azt írtad, hogy többen is nyomulnak rád. Akkor hol itt a baj? :) Ha annyira taszítaná őket az anyajegyed, akkor nem nyomulnának. Felesleges ezen görcsölnöd. :)

2010. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar, szedesd le. Ha jobban éreznéd magad. Csak keress egy megbízható plasztikai sebészt, heg nélkül is megcsinálja (bár legtöbbször nem olcsón)
2010. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az államon is van egy, a jobb és a bal orcámon is egy rahedli, de nem zavar :D
2010. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

El tudnád a védjegye nélkül képzelni Cindy Crawfordot?


[link]

2010. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!