Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! ( De lányok is. )...

Fiúk! ( De lányok is. ) Titeket ez meggátolna valamiben?

Figyelt kérdés
A visszajelzések alapján, elég csinos vagyok, és szép.. Semmi extra, göndör félhosszú barna haj, nagy barna szemek, jó alak, és átlagos ruhák.(csőnaci+póló+Converse vagy télen csizma) Nem nagy az önbizalmam, sőt, amíg Általános iskolás voltam, nem is volt.. Most hogy gimibe járok, nagyon sok srác nyomul rám..Ami megerősítette az önbizalmam.. DE! ami bánt, hogy van az arcomon, egy nagy anyajegy.. =/ Engem nagyon zavar, de úgy látom hogy másoknak szinte fel sem tűnik. Ti járnátok egy olyan lánnyal, akinek van valami (az én esetemben egy anyajegy) az arcán? És esetleg nem tökéletes, és nem egy r*banc ? köszi.. 14/L
2010. nov. 22. 18:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
((: milyen igaz.. köszönöm nektek!
2010. nov. 24. 19:15
 12/15 anonim ***** válasza:
nekem is van egy osztálytársam a gimiben (9.d) akinek van egy az arcán de sztem jól áll neki :)
2010. nov. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem 3 is van az arcomon és tetszik, nekem már fel sem tűnik
2010. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nem érdekelne. Ha annyira csúnya lenne, akkor hidd el nem nyomulnának a pasik. Lehet, hogy valakinek pont emiatt tetszel. :)


21F

2010. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok.Köszönöm.:)) :D
2010. nov. 29. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!