Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Huszonéves koromra meg tudok...

Huszonéves koromra meg tudok változni külsőleg?

Figyelt kérdés

Most 18 vagyok,nem érzem magam a top-on külső terén.A hajam letöredezett vállamig ér :S,a fogaim se úgy állnak mint korábban(fogszabályzóm volt,de miután levették egy kicsit újra kijjebb jöttek a fogaim).A vérnyomásom is lent van már pár éve,karikásak a szemeim.:D szóval én kész vagyok-

Ugye ez az állapot változik majd később?

Ti sokat változtatok a húszas éveitekre?


2010. nov. 22. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
a hajad változik! ha levágod, rövidebb lesz és nem lesz töredezett, tuttad?
2010. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az emberek folyamatosan változnak!

A környezet nagy hatással lehet minden téren,az ember fejlődésében.

Meg változik a gondolkodás mód.Vele együtt a külsőd is.

Ha zavar a hajad,akkor tenni fogsz róla,hogy más legyen.Levágatod.Balzsamot használsz.Stb.

A karikák a szemed alatt akkor tűnnek el,ha kipihened magad.

Te magad sokat ,változhatsz.Ha a mostani állapotod nem tetszik,majd rá jössz hogyan változtathatsz rajta.

2010. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én változtam sokat 18 éves korom óta, most vagyok 23, de sajnos nem előnyömre. Híztam, befestettem a hajam, amitől teljesen tönkrement, az arcom se olyan bájos már. Most próbálok regenerálódni( egy hülye pasi mellett mentem így tönkre)
2010. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,mindenképpen változni fogsz. Ha kicsit többet foglalkozol magaddal,akkor jó irányba,ha nem foglalkozol,akkor lehet hogy rosszab.
2010. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
magától biztos semmi nem fogváltozni csak attól, hogy telik az idő. a hajadat meg a fogaidat meg tudod csináltatni. ha a szemed régen nem volt karikás, csak mostanában, akkor kiegyensúlyozott lélek, egészséges életmód, elég alvás segíteni fog. a vérnyomásoddal nagyon mem tudsz mit csinálni, esetleg igyál 3-4 kávét naponta [nem vicc! nekem orvos mondta!], sportolj.
2010. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!