Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva vettétek ki,...

Mennyi idő múlva vettétek ki, vagy cseréltétek ki a belőtt fülbevalót?

Figyelt kérdés
Másfél hete csináltattam az "eredeti" lyuk fölé még egyet,azóta az van benne,de mindenki mást mond,meddig kell bent hagyni. Picit fáj is ha hozzányúlok vagy mozgatom,az természetes?
2010. nov. 23. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindent seb fáj kicsit. nekem 2hétig volt benne utána vettem ki.

18/F

2010. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is pár hetet vártam vele mire kicseréltem. De ez tényleg egyénfüggő. Akkor cseréld ki, ha már nem gyulladt, nem gennyezik és nem fáj. Addig kár macerálni.

20L

2010. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 6 hetet vártam, ennyit mondott a kozmetikus (és nekem nagyon érzékeny a fülem, szóval nem nagyon cserélgettem) Nekem még utána is sokáig fájt :S Egy barátomnak pár hét múlva teljesen begyógyult, meg minden és nem fájt neki :D

Szerintem még várj vele egy picit :) Ha majd teljesen jól bírod benne mozgatni úgy hogy nem fáj akkor megpróbálhatod :D

2010. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. nov. 23. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikor először lövettem, 1 hónap után vettem ki, mert akkor már nem fájt az sem, ha cserélem...

Azóta csináltattam még egyet (másik helyen), de le sem fertőtlenítették... :S Már 5 hete volt ez, és van, hogy még fáj, ha belekapok, vagy valami... :S

2010. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nehezen jön ki, vagy ki sem tudom venni a belőtt fülbevalót.mit javasoltok, hogy vegyen ki, vagy h fogjam meg?
2011. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!