Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a hónap szépe? (KÉP)

Hogy tetszik a hónap szépe? (KÉP)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 23. 16:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Az agyonretusált képeken nem csúnya. A party-s képeken ocsmány, férfi feje van. Gondolom ez utóbbi a valódi arca.
2010. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Utolsó:Pontosan!:D
2010. nov. 23. 17:38
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

azt irja magáról:életviddám stb.reméli a képeken is látszik! hát nem nagyon...:D amugy láttam már szebb lányt.

nekem kicsit rideg.

2010. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Az első link alapján azt mondtam volna hogy egy átlagosan szép 28 éves nő. Később láttam csak, hogy még csak 18 éves... Jó kiélt feje van! És a bulis képeken még csúnya is! Ja és megnyugodtam, a szépségkirálynők sem szebbek nálam, és nekik is van narancsbőrük... A lába is csúnya, főleg a térde környékén. De a táncostársa még rondább... Hihetetlen hogy az ilyeneket engedik erotikus táncra...
2010. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Visszavonom amit írtam.Ez egy igénytelen szutyok.Smink és fotobolt nélkül ez még csak nem is szép.

Ha meg már mutogatja magát legalább színvonalas helyen tenné,ne egy falusi lebujba.Hát elég gáz.

A másik meg,hogy nem csak az arca,de még a teste sem jó.

2010. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Atyaég!Nagyon csúnya,valóban olyan az arca,mintha egy elrontott transzveszti lenne. hú.
2010. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Háát, az első kép legelső fotójára még azt mondtam volna, hogy átlagos.. na de a további képeken... Ultra gáz!! A bemutatkozójában mondjuk írta, h hobbija a tánc.. :-)) kérdés, h milyen formában. Ócska, kiél büdös k.va! Nagyon ocsmány feje van, transzvesztita, és narancsbőrös. A táncos k.va barátnője még csúnyábban néz ki. Az még most is férfi csak póthaj van rajta!!! És a melle!! Te jó ég!! Még hogy erotikus táncra ilyeneket?! Nem vágyfokozók ezek, pont az ellenkezője.. lelomboznának az tuti.

kedves kérdező, gondolom nem lehetsz valami jóban ezzel a lánnyal, h kitetted a linkeket.... biztos férfi van a dologban...

2010. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Minden ribanc mutatós!!!
2010. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
xD ismerem a csajt:)de mosolyogni még nem láttam
2010. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!