Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 7 hónap után fogszabályzó...

7 hónap után fogszabályzó levétel? Nektek meddig volt fenn?

Figyelt kérdés
Még csak 7 hónapja van fennt a fogszabályzóm, erre ma az orvos azt mondta,hogy következő alkalommal (6hét múlva) leveszik. Aztán még a fogaim ugyan olyanok.. Nektek meddig volt fennt??
2011. júl. 11. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem most lesz levéve, majd úgy 15 hónap után.
2011. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem már egy éve fent van, a fogaim is helyre húzódtak, de a fogorvosom azt mondta, hogy még egy fél évet fent kellene maradjon, hogy levétel után biztosra az új helyükön maradjanak a fogaim :)
2011. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát én is ezért nem értettem mi ez a hirtelen hogy leveszi... még egy éve sincs fennt :S
2011. júl. 11. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egy évig volt álladó, utána éjszakai..szerintem semmiképp nem szabadna levenni..
2011. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kérdezz rá szerintem,meg más orvosoktól is.. mert ha leveszi és még nem kéne,akkor az elég sok pénzkidobás.
2011. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másfél éve van fent,és még nem mondta,hogy mikor szedi le!

Amúgy nem tudom mi ez az elhamarkodottság a te orvosodnál..

2012. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!