Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is észrevette már ezt a...

Más is észrevette már ezt a teóriát?

Figyelt kérdés

Az alap szitu, hogy van két lány.

Az egyik kicsit húsosabb vagy akár átlagos alakú és szép arca van, nem gyönyörű de szép.

És van egy másik lány aki vékony, vagy jó alakú (bár ma már szinte ezt együtt veszik...) de nincs olyan szép arca mint az első lánynak, de ő sem csúnya.

Az osztályomban sok ilyen felállás van és azt vettem észre, hogy a második kategória úgymond 'kapósabb'.

Akkor ezek szerint egy jó alak többet ér, egy szép arcnál?


2010. nov. 23. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
gebéknek áll a világ.. sajnos ez van :/
2010. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ja... mindenhol azt lehet olvasni, hogy a fiúk azt szeretik, ha van mit fogni a lányokon. Én ebbe a kategóriába tartozok, de k**vára nem így van. Ego-nemego csúnyának se tartom magam, mégse lepnek el a srácok, sőt... :/ (21L)
2010. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Attól hogy valaki vékony vagy csak tökéletesnek mondható alakja van, még nem gebe, már megbocsáss első válaszoló.
2010. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolso-igazad van.akin már van mit fogni,ott van az arcán is,szal kövér kis pofija lehet.én vékony vagyok,és soha az életbe nem voltam egyedül,szerencsére:)21l
2010. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ mit értünk húsosabb alatt..mert a kövér lányok szeretik "husisnak" meg fognivalónak titulálni magukat . Ez vgülis érthet,hiszen én sem úgy mutatkéznok be,hogy adott egy kicsit malac testalkatú lány.

A férfiak meg szeretik akin van mit fogni : Legyen melle,feneke. Perse olyna is van ki a hájas lányokat szereti.

És én meg azt vettem észre,hogyha valaki esetleg sportol (nem anorexiás,nem vézna,csontos),szép formás és nincs rajta háj akkor az már rögtön gebe liba,akit utálni kell mert jobban tetszik a férfiaknak mint egy "húsos" =(kövér)nő.

Akin háj van,az sohasem kövér hanem húsos,dundi,telt,akinek meg nincs háj azt sohasem nevezzük csinosnak,csak gebének meg sványnak,csontkollekciónak.. Azt is aki nem kórosan sovány,hanem normális női testalkata van felelseg nélkül.

Ezéárt a kérdés is baromság,ez is csak arra megy ki,hogy a kövér lányok jól leifkázzanak minden normális testalkatút,akiknek természetesen mindnek ronda az arca. A husosaknak meg mind szép.

2010. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem kell beoltanod picim amíg nem láttál és fingod nincs, hogy hogyan nézek ki :) 170 cm vagyok és 58 kg.. Lehetne miből faragni, de ha neked ez már a kövér kategória, akkor büszkén mondom, hogy kövér vagyok. :D

Felvázoltam egy helyzetet, nem általánosítottam, nem mondtam azt, hogy a sovány lányok csúnyák.. De tipikus magyar szokás, hogy muszáj kiforgatni amit a másik mond. :)

Ohh, és ha baromság a kérdés akkor minek írsz ide? Az ilyesfajta rossz májú véleményezés nem érdekel, teljesen elkanyarodtál az alapkérdéstől. Sok mindent nem tudok vele csinálni, lepontozlak és ennyi, tudom, hogy téged nem érdekel, de ezt a funkciót azt hiszem erre találták ki. :)

Csókoltatlak :)

2010. nov. 24. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Én voltam már vékony is és teltebb is (de nem kövér, csak pár kilo plusz) és igenis igaz, hogy a férfinak a teltebb jobban kell. Mikor vékonyabb voltam, mondták, hogy hízhatnék még, mikor volt rajtam mit fogni, akkor pedig istenítettek... Most a kettő között vagyok és a mostani párom állandóan hizlalna (egyáltalán nem vagyok sovány pedig).


Szerintem a nagyon vékony lányok max a fiúknak, de nem a férfiaknak tetszenek. Ha megnézitek, itt is, ha feltölt magáról egy csaj egy képet és a lányok dicsérgetik, azt a pasik ált. olyan szavakkal illetik, hogy hízhatna még ide, vagy oda...


Inkább azért tűnhet másképp a dolog, mert aki vékony, azt hiszi magáról, hogy ő a námbörván és az önbizalma kiül a jellemére is, vagyis könnyebben ismerkedik, pasizik.

2010. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek kérdező, én is husisabb vagyok, és bár van barátom, én is azt látom, hogy a pasik többsége a vékonyakra, és a gebékre tapad.. Igaz, hogy én is szeretnék vékony lenni, de nem gebe..

Mutatok pár képet, hogy szerintem mi micsoda:


Gebe:

[link]


Vékonyak, de nekik nagyon tetszik az alakjuk, és nekem is ez a cél:

[link]


Itt én olyasmi vagyok mint a középső, bár máshogy oszlik el, nekem inkább a combom vékonyabb egy nagyon kicsit, és a hasamon és a csípőmön van több. Itt szerintem a bal oldali és a középső a husis kategória, a jobb oldali meg a csúnya szóval hájas.. De őt sem mondanám még kövérnek, csak azért van rajta felesleg..

[link]


Kövér:

[link]

2010. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 a_maestro_főnök válasza:

az első simán elbujhatna a seprű mögé.

a második a normálisnál 2 kilóval kevesebb.

a harmadik kövér

a negyedik meg egy gombóc, az már nagyon-nagyon kövér


17/l

2010. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A Csöbárd ***** válasza:
0%
Ez egy hülye kérdés! Szarságok alapján ítéled az embereket! A sok PUHÁNY lány a belvárosban érzi jól magát, ahol meg sem moccan, aztán meg bölcsnek hiszi magát mert dagadt! Hülye városiak!
2010. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!