Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy az emberek általában olyan emberekkel vannak együtt, akik nagyjából ugyan olyan szépek (vagy nem szépek), mint ők?

Figyelt kérdés
Most konkrétan barátságokra gondolok, nem párkapcsolatra. Szóval egyetemre járok, és megfigyeltem hogy több ilyen "csoport" is van. Vannak pl. a jóképű fiúk, a kövér lányok, a "középkategóriás" fiúk és lányok, és így tovább. Szóval az emberek olyanokkal barátkoznak, akik ugyan azon a szinten vannak külsőleg, mint ők.
2011. szept. 23. 15:36
 1/9 mus musculus ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Van rajtam vagy 20 kila felesleg, mégis kifejezetten sovány a barátaim és barátnőim zöme.
2011. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
aha határozottan igen én is igy latom, h a szép fiúk a szép lányokkal haverkodnak és p forditva i.
2011. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem is hülyeség

pl. én gebe vagyok a legjobb haverom pedig 1 200kilós óriás :)

2011. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm egy bombázó, minden pasi meg akarja kapni, én meg egy duci lány vagyok.
2011. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség
2011. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát általában igaz ....


de nekem az egyik legjobb barátnőm nagyon csinos és visszahúzódó, a másik pedig nagyszájú és van egy egy éves kapcsolata ... én meg vékony deszka vagyok akinek soha nem volt pasija (pedig nem vagyok annyira ronda csak lehet egy kicsit gyerekes :P)


16/L

2011. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is így van ez, hasonló a hasonlóval keveredik. Éppen ezért én direkt nem olyanokkal akartam barátkozni, mint én magam. Én egy nagyon jóképű srác vagyok, sportos, magas stb. de voltak barátaim (legalábbis azt hittem, hogy azok), akik kifejezetten nem voltak valami jóképűek, valamelyik dadogott és kancsal volt, a másik nagyon sovány volt, görbe fogakkal és tele gátlásokkal, a harmadik meg kopaszodott és lapátfülei voltak.

Azt hittem, hogy rendben van minden, de idővel kiderült számomra, hogy nagyon irigyek rám :S

Pedig én nem adtam nekik okot erre, teljesen korrektül kezeltem őket, barátként.

Tudat alatt irigykedtek, ha összejöttem lányokkal egy buliban, akkor látványosan kerültek, meg keresztülnéztek rajtam, mert ők is ott voltak, de őket elküldték a lányok.

Sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem minden csúnya ember van tele tiszta érzelmekkel, ahogy azt a hülye filmek sugallják. A többség irigy, gátlásos, bosszúálló. Látják ők is magukról, hogy nem olyanok, mint én, nem mondják ki, nem vallják be maguknak, hogy mi a különbség, de azt éreztetik, hogy én vagyok a hibás, amiért a természet egy kicsit elbánt velük. Pedig én évekig előítéletmentesen közelítettem mindenkihez kinézettől függetlenül.

Azt sem mondom, hogy a szép emberek jobbak belsőleg, egyszerűen mindenkinek megvan a maga lelki torzulása, csak a csúnyák inkább büntetnek másokat azért, miért ők ilyenek.

Nem számít, hogy hogy közeledsz egy másik emberhez, ha ő jellemhibás, akkor úgyis pofára esel.

Talán a hasonlóak nem irigykednek annyit a másikra, de már ebben sem vagyok biztos.

2011. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is jártam egyetemre, meg közép és általános iskolába is, de ezt sose tapasztaltam.
2011. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen, ezt én is észrevettem az egyetemen. ha nem is ugyanúgy néznek ki, de hasonló az öltözködési stílusuk.
2011. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!