Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges 1év alatt ekkora...

Lehetséges 1év alatt ekkora változás? (hosszan kifejtve)

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kíváncsi,hogy szerintetek 1év alatt szépültem vagy csak kezdem elfogadni önmagam..mivel tavaly utáltam magam csúnya problémás bőröm volt..orrom nagynak láttam..hajam rövidnek..mindenféle..és mostanában a bőröm sokat szépült..még foltos,de kevés korrigálás és kb. tökéletes..orrom gondolom nem változott szerintem csak elfogadtam...valahogy az összkép jobban tetszik.másokat ugyanúgy látok mint eddig.néha rámtör a régi énem és megint elvesztem magam,de átlagosan sokkal többször vagyok elégedett magammal.

Szal lehet változás vagy csak kezdem elfogadni magam? bocsi h hosszú lett.


2010. nov. 23. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő. Ez fura, velem is ez van, csak nálam ez a folyamat kb. 11 éves koromtól 18-19 éves koromig tartott. Kicsinek olyan rút kiskacsa voltam, az osztályban is mindig csúfoltak, aztán egy idő után elkezdtem nem foglalkozni mások véleményével. Persze nyilván közben alakultam is, nőiesebb lett az alakom, az arcom, ez is biztosan közrejátszott. De ami szerintem a legfontosabb, hogy mindig azt tartom szem előtt, h saját magamnak tetszek, megfeleljek. Ha ez megvan, egyből több az önbizalmam is, ez pedig a kisugárzásomon is látszik, és gondolom ezért több pozitív visszajelzést kapok, ami szintén dob az önképemen.

Bocsi a hosszú válaszért.

2010. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl sokat segített, hogy megtaláltam életem legjobb fodrászát, aki olyan hajat vág nekem, mint egy álom. Meg persze megtanultm sminkkel hangsúlyozni az arcom szebb részeit, de míg régen ki se mozdultam smink nélkül az utcára, mára már itthon simán kimegyek nulla sminkben...ha már máshova is megyek, akkor minimum szempillaspirál, pirosító...sajnos smink nélkül elég betegnek nézek ki...és ezt nem én képzelem be magamnak, hanem mások mondják:p

De a páromnak mindenhogy tetszem, és ez a lényeg.olyan jó érzés, mikor szerintem vállalhatatlan a fejem(sosem mondom ki hangosan, csak gondolom), és Ő pedig rámnéz, és azt mondja milyen gyönyörű vagyok.

2010. nov. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. nov. 24. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!