Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy tornázok,...

Miért van az, hogy tornázok, és nincs SEMMI változás?!

Figyelt kérdés

Már legalább 3 és fél hónapja tornázok itthon, minden 2. nap 45 perceket, az étrendemet is próbálom egészségessé tenni (és: lefekvés előtt 2 órával nem eszem, 5x eszek kis adagot, sok vizet iszom, eszek mindennap gyümölcsöt/zöldséget, a csokit és a chipset kizártam az étrendemből), és még sincs semmi változás... egy centivel se vékonyabb a combom, és egy centivel se laposabb a hasam se. MIÉRT? Így a nyáron elfogok járni biciklizni,és zumbázni is. Talán reménykedhetek valami változásba? :S Mert így úgy érzem, hogy mindent tök feleslegesen csinálok... És a tornába mit szúrok el?


15/L


2011. júl. 7. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

torna helyett inkább válaszd a kardiot (futás, bicaj)

az zsírt éget,a torna inkább erősít

2011. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is hasat és combot formálok, de ha komolyan akarod, és látható változást akarsz, ahhoz nagyon keményen kell edzeni. Én 3 órát edzek egy nap, de megéri, mert jó kondiban vagyok, és a combom és a hasam is gyönyörű. Szóval ha csak ilyen kis laza gyakorlatokat végzel, akkor nem lesz szembetűnő a változás.
2011. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kizért, hogy az izmaid nagyon szépek... kár, hogyha van rajta felesleg, nem fog semmi látszani.

Valóban kardio kell, járj futni. Közlekedj bicajjal. A zumba is jó valamennyire, bár állítólag nem éget valami sok kalóriát.

2011. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most itt a jóidő, mindenképp ráfogok szokni a biciklizésre. Remélem lesz értelme is :/


15/L

2011. júl. 7. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Zsírt égetni csak aerob mozgással fogsz hatékonyan, ennek az a lényege, hogy a pulzusod a mozgás során egy bizonyos tartományon belül tartsd. Ez általában nem túl nagy intenzitású mozgást (futás, bicizés, lépcsőzés, elliptikus...) jelent.
2011. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!