Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ehhez mit szóltok?

Lányok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Akkora divat lett manapság a gyúrás kb. 16-17-18 évesek körében. Mindenki 3 kiló fehérjeport cipel a hóna alatt, meg keresi az edzésterveket, amitől a lehető leggyorsabban küld fel magára izmot.

Mit gondoltok a gyúrásról, mint tevékenység, és erről az egész "izmozósdiról"? Az ilyen korban lévő fiúk 40%-a azzal van elfoglalva, hogy hány számmal szűkebb pólót vegyen fel, hogy jobban látszódjanak az izmok. A tükör előtt fényképezés meg már alap.

Nem hiszem, hogy sokan fognak kötekedni, de azért mégis leírom: nem, nem vagy 40 kilós, még csak otthonülős "no life" emberke, aktívan sportolok, viszont nem járok kondiba, és így kerül fel rám az az izom, amit más csak tápkieg, meg havi 8 ezer forintért varázsol fel magára.

Nincs ezzel bajom abszolút, egyedül csak az zavar, hogy egyre nagyobb divat, valamint emellé nem társul semmi más testmozgás, oszt' meglepődnek, ha 1 hónap kihagyás után eltűnik a munkájuk gyümölcse.

Főként lányok véleményére vagyok kíváncsi, elvégre nektek akarnak ezzel imponálni. Vagy a tükörnek.


2010. nov. 26. 18:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Leggázabb..Véletlenül jön valami kihagyás és leereszt..Sokkal értékesebb az,aki szépen fokozatosan építi fel az izmait,ami sose fog leereszteni,max idős korban.

18L

2010. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, utólag: nincs problémám a konditeremmel, ha mondjuk mellette normális sportot és végeznek. Akkor csak segíthet. Pl úszás mellett mondjuk..


De aki heti 3x bemegy, a neten összeolvasott edzéstervet végignyomja, hazamegy, iszik 3 liter cuccot rá, eszik rizst és csirkét mert ezt írták a neten, és a napját utána már csak facebookoni tölti, ahol épp a tükrös képeit töltögeti fel, belőlem csak ez váltja ki ezeket a negatív érzelmeket.

2010. nov. 26. 18:50
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen pasim, hát nem dobtam tőle hátast. Igen, jól nézett ki, mindenki megbámult miatta az utcán, hogy hogy van nekem ilyen jó pasim... Nah addig is tartott. Mivel suli helyett is sokszor edzőterembe járt, nemigazán voltunk egy szinten... agyilag. És ez engem nagyon bosszantott. nem lehetett vele két szót normálisan beszélni anélkül, hogy ne jöttek volna szóba a bicepszei, meg hogy hány lány akarta felcsípni aznap.

Duuh...

:) A tükör előtt fényképezés meg már csak a tejszinhab a tortán:) Eléggé egoista, önimádó dolognak tartom.

Szóval röviden, nem, nem jönnek be az ilyen kis kigyurt izomagyak, sőt:D

Persze mindig fontos, hogy jó kondiban legyen egy pasi, de azért nem kell túlzásokba esni egyáltalán:)

20/L

2010. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Mennyiben változott volna a helyzet, ha az illető értelmes, intelligens, kicsit változatosabb beszédtémákra is képes lett volna? :)

Magammal szemben van egy bizonyos elvárás belsőre és külsőre is egyaránt. Azért én se szívesen lennék 50 kilós, görbe hátú, stb. Nekem a célom a normális test, amire azt mondják, hogy hmmm... :) de nem ilyen áron, és nem ezen az úton.

2010. nov. 26. 18:58
 5/46 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon utálom.

Most az összes fiú osztálytársam evvel van elfoglalva(nagyon jóba vagyok velük) és állandóan ez a témánk...hiába mondom hogy elég lesz már,ráadásul valakinek nem is áll jól(meg szerintem a lányok többségének nem is tetszik a kigyúrt test.)

És pont ugyanazok a jellemzők amiket leírtál, mindent úgycsinálnak.

Ismerek egy fiút aki nagyon aranyos és jól is néz ki, elkezdett gyúrni..és ahogy egyre izmosabb lesz, annál kevésbé tetszik nekem.

Jó lenne ha a férfiak megértenék végre, (tisztelet a kivételnek, amiből sajnos nagyon kevés van) hogy evvel nem lesznek nagyobbak és nem is néznek ki jobban, csak tönkre teszik a szervezetüket a sok cuccal meg a túlzásba vitt edzéssel és pénzkidobás is.

18/L

2010. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
De ezek szerint akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy baromi nagy divat lett...
2010. nov. 26. 19:30
 7/46 anonim ***** válasza:

Ezt hívják diszkó izomnak. Én az ilyeneken csak nevetek, és szánom őket. Ahogy mondtad, "pufi-lufi" izmok amik 2 hónap edzés után leeresztenek.


[link]


Nekem kövér testalkatból ezt sikerült elérnem 2,5 éves kemény munkával, úgy, hogy semmiféle port és konditerembe szokásos cuccot nem szedtem. Csak figyeltem a kajára, és saját testsúllyal edzettem, fekvőtámasz, húzódzkodás, stb. Most 22 húzódzkodásnál tartok, 80 fekvőtámasznál, 1 órás ugrókötelezéstől vagy futástól szinte nem fáradok el, stb. És nem nézek ki úgy mint egy konditerem szökevény. Ja és attól függetlenül megszoktam kapni, hogy egy kis "minőségi izmot" nem ártana felszednem.

2010. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
21/F voltam
2010. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Én személy szerint hányni tudnék a túlgyúrt srácoktól, bár sztem nem én vagyok az a fajta lány, akinek a gyúrós srácok imponálni akarnak :P. Az meg persze a másik része a dolognak, hogy a legtöbbjük tényleg fehérjeportól meg szteroidtól ilyen... ami nagyon nem egészséges, és elkölthetnék azt a pénzt értelmesebb dolgokra is...
2010. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Hogy a heteroszexuális jó ízlés határain belül maradjak... jelentem, ez nem rossz. Nincs felfújva egyáltalán, és természetesnek tűnik. Mennyi idős vagy? Én is csak fekvőzöm, felülök az úszáson kívül, leszámítva az egyéb sportokat, de ez csak a kondiban tartás végett. Itt is hasonló az eredmény.


Lényeg a lényeg, nagyon remélem, hogy ez a korszak hamarosan lecseng, mert azt kétlem, hogy a külső értékeket majd a következő divathullámnál a belső értékek váltják fel inkább, de ez a fitogtató kor nagyon idegesítő.

2010. nov. 26. 22:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!