Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok! Ehhez ti mit...

Fiúk, lányok! Ehhez ti mit szóltok?

Figyelt kérdés

Lányoknak: Ilyenkor nyáron ha nem vesztek fel melltartót és emiatt kilátszik a ruhán keresztül a bimbó, akkor hogyan viszonyultok olyan fiúkhoz, akik emiatt jobban megnéznek, vagy ha dekoltált felsőben vagytok, akkor próbálnak "benézni"?

Fiúk: Ti hogy vagytok ezzel? Tehát ha láttok egy "bimbós" lányt az utcán, akkor jobban megnézed, próbálsz "benézni" vagy ha a barátnőd megy így ki az utcára, ahhoz mit szólsz meg ha a fent ecsetelt módon megbámulják?


2011. aug. 25. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
én ilyenkor csak otthonra nem veszek fel melltartót. 14/L
2011. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Én lány vagyok, és felőlem lehet akármilyen meleg nem megyek ki melltartó nélkül az utcára.

2011. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem. A barátnőm olyan, hogy nem vesz fel ilyenkor melltartót és általában csőtopot vagy kigombolt rövid ujjú inget vesz fel.

Azt mondja, melegíti még a melltartó is őt ilyen hőségben, ezért nem veszi fel.

Viszont én nem szeretem, ha a fiúk emiatt jobban megnézik.

2011. aug. 25. 17:34
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális. legalább is ilyen negyven fokokban érthető... én is voltam melltartó nélkül a napokban. azért lehetőleg minél kevesebbet, meg nem fehér meg nagyon átlátszó ruhákkal. de szerintem okés.
2011. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
az érthető, hogy csőtopphoz nem vesz fel melltartót, bár szilikonos pántút felvehetne. Egyébként a sportmelltartó nem melegít. Megeshet, hogy nem áll olyan szépen a melle benne,mint egy átlagos melltartóban, de jobb. mint melltartó nélkül, sőt,kényelmes is
2011. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sose mennék ki nélküle. szerintem az a plusz vagy minusz ilyen időben már nem számít.
2011. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező?

Én amúgy ki nem mennék nélküle :D

2011. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
22F vagyok
2011. aug. 25. 20:55
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem van egy olyan felsőm amihez semmiképp se lehet(mély hátkivágás miatt) ahhoz nem veszek fel sose,persze elöl olyan a szabása h nem látszik ,ha látszana akkor nem venném fel.

h a barátom h viszonyul ehhez?!:D mivel a bimbóm nem látszik ezért nem szoktak emiatt feltűnően bámulni,max csak a hajam miatt:D

2011. aug. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelnek a bámuló pasik, elég meleg van, nem kell, hogy még egy ruhadarab melegítsen.

Én tunikában szoktam lenni, így inkább a lábaimat szokták nézni, nem a melleimet.

2011. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!