Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a műmelles,...

Mi a véleményetek a műmelles, orrplasztikázott, szolis, póthajas, műkörmös, műszempillás csajokról?

Figyelt kérdés
Lányok,ti féltékenyek vagytok rájuk?nem érzitek magatokat rosszul,hha a barátotokkal vagytok és megjelennek az ilyen csajok?szeretnétek olyanok lenni? kort és nemet írjatok légyszi
2010. nov. 27. 13:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
undoritoak
2010. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy vagyok féltékeny - ezek közt egy sincs, aki szépnek mondható, mind gusztustalan kupac müanyag. Ha a barátomnak az ilyenek tetszenének, akkor máris meneszteném...
2010. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Műnők, szerintem valamit ezzel kompenzálni szeretnének (hiányzó szépség, intelligencia, stb.). Nem érzem rosszul magam, ha a barátommal vagyok és megjelenik egy ilyen, mert tudom, hogy a barátomnak nem tetszik semmi mű egy nőn.
2010. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyenek egy dologra jók.Nem feleségnek,anyukának,családalapításra. Nem vagyok rájuk féltékeny,ha egy pasi komoly szándékú nem figyel fel az ilyenekre,mert csak egy-két éjszakás kalandokra való plasztikok.
2010. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is undorítóak akik ennyire túlzásba viszik.

Viszont az orrom engem is zavar. Ha annyit megcsináltatok(nem járok feltűnő cuccokban,sminkelni se sminkelek)akkor rólam is ez lenne a véleményetek? Kíváncsi vagyok

2010. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem lenne szerintem senkinek sem rossz véleménye rólad ezért,max csak az írígyeknek:)
2010. nov. 27. 13:53
 7/31 A kérdező kommentje:
Egyébként én az ilyen "műnőket" sem ítélem el:)
2010. nov. 27. 13:54
 8/31 anonim ***** válasza:
73%

:Daz jó.

Tulajdonképpen sok ilyen műnő igazából 14-18 éves, ők meg lehet hogy kinövik. Ettől függetlenül addig is elég visszataszítóak.

2010. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerem őket, ezért nem leszek annyira arrogáns, hogy a külsejük alapján ítéljem meg őket. Mindenki boldogulni szeretne az életben és tartozni valahová. Az sokkal rosszabb, ha valaki inkább foglalkozik más életével, mint a sajátjával.
2010. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki azt írja borezalmas,fiúk meg azt,hogy csak egy éjszakára jók.Mellesleg én találkozutam már jó humorú,házias csajjal akinek műmelle és póthaja volt.

Én nem ezek alapján itélem megg az embereket.Rajtam még semmi mű nincs,de olt póthajam,mert sajnos az eredeti letört a sok festéstől(Igen,hülye voltam,hogy tönkretettem)Lesz műszempillám és anno volt is és a műköröm is tetszik,csak félek,hogy elvékonyodik alatta a sajátom.

Az igaz,hogy a többségük nagyképű,de csak mert sok pozitív kritikát kapnak azoktól,akik szerint csak egy éjszakára jók.

Na viszont amikor egy nagyon csúnya lány próbál magára erőltetni ilyen szerepet az szánalmas tud lenni.

Én nem itélem el őket,de nem is irigykedek rájuk,mert bármikor lenne lehetőségem olyanná válni.

2010. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!