Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek én mint...

Lányok! Szerintetek én mint férfi 23 évesen manikűrös és műkörmös lehetek?

Figyelt kérdés

+ tudtok adni egy jó kéz-és lábápoló sulit? szerintetek hova éri meg BP-n belül jelentkezni?

mivel sok helyen látom azt hogy valahol x ezer + még rámegy a használati eszközök ami később is jó uvlámpa zselék reszelők, stb.

láttam olyant is ahol már eleve az árat képzi, így nehéz a választás.

utóbbi kérdéshez most végzett körmösökhöz/oktatókhoz szól első sorban, de szakmabeli is írhat :) minden választ szívesen várok


Igaz ilyen melóval kapcsolatban igen sok elképzelésem van :) szalonról is van elképzelésem :) de az már más tészta és költséges is lenne :)


2011. okt. 4. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azért tuti kipróbálnám milyen egy körmös aki férfi :) Most viccen kívül:)


Én is tavasszal szeretném elkezdeni. nekem ismerősöm az elite-hez járt, voltam nála vizsgán is..Nekem az a legszimpatikusabb és árban viszonylag korrekt.

[link]

2011. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nails.hu-n vannak pasi körmösök, némelyik elég ígéretes...és azt se felejtsük el, hogy pasi találta fel a műkörmöt...nem is beszélve arról, h a világ legjobb körmöse (Tom Holcomb) is pasi....tehát kinézni nem fognak. Én a sulit az elite-nél végeztem, szerettem, jó volt, tényleg érdemes odamenni. Persze számolj azzal, h többet fogsz költeni, mint ami a papír szerinti ár.
2011. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben többet? mert néztem hogy egy körmös csomag sokba kerül és ha jól sejtem akkor hiányos is.
2011. okt. 4. 20:54
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám férfi körmöshöz jár, jóval drágábban dolgozik mint a nő kollégái, de mégis mindig tele van... :) Szóval ha jól dolgozol akkor nem számít hogy férfi vagy nő vagy! Plusz van aki férfiakkal jobban szeret lelkizni :)
2011. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nah ez bennem pozitívum ::) ha tudom én minden lányt/nőt meghallgatok a problémákról :)

nekem el lehet sírni volt (legjobb)barátnői hátbadöfési bántalmakat stb. :) tehát én mkit meghallgatok :)

jelenleg is olyan szitu vesz körül hogy van szó 2 lányról, egyik a másiknak akar keresztbe tenni és így forditva, mindkettő hazugnak vallja a másikat, így nem tudom kiszürni nagyon melyik a nagyobb igazság, de van pár pont ahol meglehet buktatni a másik, igaz mind a kettővel jóban vagyok, és mindkettő egymásrol akar tudni infokat miket beszéltem vele stb. én meg nem tudom hogy adjam magam elő.

és ebben már bennevagyok. kiszállni meg nem igen szeretnék, mert akkor gyanakvóak lesznek sztem

2011. okt. 4. 23:14
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hhát a körmösöknél ill fodrászoknál a szalonban állati jó a hangulat!(tapasztalat).De vigyázz, tényleg csak akkor vállald ezt a szakmát(nagyon igényes,főleg idő és precizitás kell hozzá és kitartás,s még ennél is több kreativitás,kitartás!),hogy ha elég elhivatottságot érzel magadban ehhez!
2011. okt. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lehet olyan nehéz szakma :)

másrészt azt gondoltam, hogy igényes és precizitás is kell hozzá :)

Igaz, eleinte csak úgymond "hobbi" szinten tolnám, persze azért heti egy ember kezével minimum foglalkoznék :)

2011. okt. 5. 07:48
 8/19 A kérdező kommentje:

a következő kérdésemre egy elég őszinte választ kérnék:


tanfolyamon, előfordulhat olyan vagy van olyan, hogy a saját körmünkkel is kell foglalkozni?(ami a tanfolyam részét képzi)

értem itt a manikűrt, műkörmöt, stb.

2011. okt. 5. 17:29
 9/19 Joy Turner ***** válasza:
Szerintem az Elite-nél csináld meg a tanfolyamot. Ők a legjobbak. Bár lehet, hogy elfogult vagyok. :) Az teljesen mindegy, hogy az árban benne van-e a kezdőcsomag vagy nincs. Ha benne van, akkor annyival drágább is a tanfolyam. Plusz lehet, hogy olyan cuccokat adnak, amit egy rakás sz@rt sem érnek. Én ismerek férfi körmöst, szeretik a vendégei, szerintem teljesen jó. Férfi fodrászok is egyre elfogadottabbak. Hajrá!
2011. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem már csinálta pasi a körmön

jobbak mint amit a nök csinálnak

2011. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!