Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FONTOS! Hogy és mennyit?...

FONTOS! Hogy és mennyit? Meddig marad meg ha vigyázok rá? 15/L Lécci csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Vettem ma kész mükörmöt amin van minta is.

Nem értek hozzá szóval nem nagyon tudom a dolgok neveit.

Na szóval, ma felszeretném tenni, van hozzá ragasztó is.

Az a kérdés hogy mennyi ragasztót tegyek és hova? a műköröm vagy a saját körmömre? Ez mennyire tartós? Sokáig kell száradnia?


2010. nov. 27. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
mindegy hova rakod a ragasztot, de csak keveset rakj mert szétfolyik. A tartósság....hát nem lesz tartós az tuti. Néhány napig van fenn jóesetben.
2010. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az az igazság, hogyha 100ft-osban vagy ilyen helyeken vetted a műkörmöt akkor a ragasztó semmit nem fog érni ugyanis annyira gyenge.Én az ilyeneket egy határozott mozdulattal a kukába teszem. Amit én használni szoktam, a a Loctide. legutóbb pl. sparban vettem ilyen kicsi pillanatragasztó viszont vigyázni kell vele mert nagyon gyorsan ragad és nagyon erősen!Jó anynira erősen nem nem kell megilyedni hogy "odahegeszti" az ujjad az asztalhoz XD enynire nem vészes. Kb. 300ft. És megéri rá beruházni. Tisztítsd meg a körmeid, és anynira vágd le hogy maradjon még fehér rész. A körmöd felső részét reszelgesd meg körömreszelővel majd kend be ragasztóval vékonyan majd nyomd rá a műkörmöt.Tartasd kb. 3 mp-ig majd kész is. Előtte érdemes sorrendbe tenni a műkörmöket hogy melyik melyikre megy majd vagy formázni rajta ha túl széles vagy akármi.

U.i. Lehet le leszek hurrogva hogy mekkora hülye vagyok hogy ezzel ragasztom fel. De nekem ez tartja meg kb. 3 napig. És ha hosszú a köröm vigyázz rá nehogy felszakadjon mert az nagyon fájdalmas :S eltávolítani pedig: körömlakklemosóba áztatod a körmöket majd én mondjuk finoman reszelővel alányúlok és le is jön.Utána lehet picit csúnya lesz a körmöd de lemosod a maradék ragasztót vagy lereszelgeted, én ilyenkor ápoló lakkot szoktam rátenni és szépen megregenrálódik.

2010. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
dehogy mind1! nem jó ötlet otthon műkörmöt eszkábálni, de a saját körmödre nehogy tegyél ragasztót, csak a tippre, a műkörömre és miután felragasztottad és kifolyik egyből töröld le 1 papírtörlővel. A jó ragasztók kb. 10 mp alatt megszáradnak. (1 kezdő műkörmös)
2010. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezekbe a bolti pillanatragasztókba több a méreganyag, én nem próbálkoznék vele. nem biztos, h bajod lesz tőle, de nem véletlenül van tipp ragasztó meg pillanatragasztó. Megéri azt a pár száz forintot!
2010. nov. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális, értelmes válaszokat.:)

Majd próbálkozok:)

remélem sikerül:P

2010. nov. 27. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Pillanatragasztót ne, és a körmöd felszínét pláne meg ne reszeld! Életemben nem volt műkörmöm, de annyit én is tudok, hogy 1: körmös is csak bolyhozza, és 2: utána gombaölővel meg mindennel kezelni kell. Láttam már elrohadt körmöt, gyönyörű volt, mondhatom, és azt még körmös csinálta. A pillanatragasztó meg égési sérülésszerű valamiket is okozhat. :S

Pár nap után leesik, de nem is baj. Elég csúnyák sajnos, nagyon plasztik hatásúak, de ahogy érzed, kipróbálni ki lehet. Viszont mivel 15 vagy, gondolom suliba jársz, és emiatt kihagyni meg nyivákolni tesiórákon több, mint szánalmas. :/ Viszont ha elkapsz vele egy labdát, és visszahajlik, eléggé fájhat. Nekem saját körömmel is sikerült kikapni röpin, hát nem kívánom senkinek. :(

Ragasztót csak a tipre tegyél, és tényleg csak keveset. :D

2010. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kész lett a körmöm.:P

hát őőő szar xD alig tudok irni

2010. nov. 27. 17:13
 8/10 anonim ***** válasza:

14:29 normális vagy??:O

Kérdező,nehogy pillanatragasztóval ragaszd fel!!

Lehet külön kapni jó minőségű műköröm ragasztókat.

Amúgy szerintem a ragasztós műköröm nem a legjobb megoldás.

Ha tényleg és szépet akarsz, akkor menj el műkörmöshöz csináltass zseléset, vagy porcelánt.Igaz, hogy sokkal drágább mint a felragasztósak,de szerintem megéri.:)

2010. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Majd lesz valamikor :)

Amugy leis jöttek, az egész rakás sz*r

2010. nov. 28. 20:09
 10/10 anonim ***** válasza:
14.29-es vagyok és igen normális képzled el. már csináltam párszor és jéé semmi baja a körmömnek. am szerinted a műkörömragasztó miben másabb?? mert túl sokmnidenben. Am pedig úgy írtam hogy NEKEM EZ JÖTT BE nem azt hogy de igen csakis ezt...ennyi
2010. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!