Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan szőrtelenítitek...

Fiúk! Hogyan szőrtelenítitek a mellkasotokat6hasatokat? és milyen gyakran? (normális válaszokat léccí)

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én a drasztikus eszközöktől tartok, szóval sima borotvával letolás és kész a mellkas-has (villanyborotva, hogy egy nagyon kicsi maradjon), aztán más helyen meg full csupaszra sima borotvával, na de van aki az egész testét gyantáztatja, nem is kevesen akár csak az én haverjaim között is ha szét nézek, még lábat, kezet is, pedig az már nem semmi sztem, de hát van ilyen is

(ja és mielőtt vaaki kitalálja, egyik sem homár, csak egyszerűen így tartják vonzónak magukat, amolyan alapelvárás maguk felé, amúgy meg tök kisportolt testük van, szal végül is nem rossz ... de ez is egyénfüggő, van akin tök bénán mutat van aki meg kicsit szőrösen jó, de sztem karbantartást mindenképpen igényel, h őserdő se legyen ...)

2010. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gyantáztasd. A borotvától megerősödik a szőrzeted, azt pedig szerintem nem szeretnéd. :)
2010. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

na én egyszer gyantáztattam le a mellkasom, utána kb fél évem ráment mire helyre jött, mert annyira begyulladt, égett az egész, benőtt azá a szőr és stb, szal nagyon megszenvedtem .. soha többet

a gyanta oké, tutibb módszer na de .... látod vannak ilyen veszélyei is, és tudok több ilyen esetről is

2010. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jún. 8. 10:19
 5/13 anonim ***** válasza:
én testborotvát fogom kiborotválni mindenhova, csak előbb meg kell venni :D ismered?
2010. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
* kipróbálni XD
2010. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sztem nem olyan vészes ha egy srácnak borostás a lába pl ... nekem legalábbis nem jelent semmi furcsát
2010. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első gyantáztatásnál menj el egy kozmetikushoz, ő tudja hogyan kell csinálni. Megkéred, hogy magyarázza el mire figyelj, stb. Akkor elkerülheted az olyan esetet, amit fentebb írtak.
2010. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

engem is csak a felső testemen zavar.persze intim rész az mindig sima:D

lábamat,kezemet sose szőrteleníteném

2010. jún. 8. 10:29
 10/13 anonim ***** válasza:
én egy pasitól sem követelem meg a szőrtelenítést,kivétel az arcán..Ennek ellenére a pasim elkezdte borotvával a mellkasát,de alig volt rajta pár szál,észre se lehetett venni,szerintem ilyenkor felesleges..amúgy mindketten 24 évesek vagyunk,és a csupasz karú-lábú pasiktól meg elkap a fujj,kivéve,ha búvár,vagy úszó,mert annak muszáj..
2010. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!