Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem tudjuk egymást...

Miért nem tudjuk egymást elfogadni?

Figyelt kérdés

Kezdődik ott a probléma hogy akik tesznek fel ide képet ezzel a kérdéssel "Mi a véleményed rólam?" akkor valakik elkezdik fikázni, hogy "pont ez a baj hogy a mai pasiknak/csajoknak az ilyen bejön. szánalmas" és egyéb oltogatós szövegek. Attól hogy valakinek nem tetszik a srác még a másik ízlését akinek tetszik az illető nem kellene pocskondiázni. Mondja azt hogy nem tetszik. De miért kell leszólni hogy ő már nem is ember?!. Mások vagyunk. Senki nem ugyanolyan. Borzalmas.:S Néha szégyellem hogy magyar vagyok. :/


19/L


2010. nov. 27. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Énis szégyellem hogy magyar vagy:(

Ehez minek külön kérdést elindítani? Te se vagy különebb ugyanúgy leírsz valakit 2 szóból. Hogy jön ide a magyarság?

2010. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek, kicsit módosítva: néha elszégyellem magam, hogy ember vagyok.
2010. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért? Szerinted ez csak magyar szokás?

Máshol is ugyan úgy vannak bunkók.

2010. nov. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nézd, általában magamutogató kis ri.ancok szoktak képeket feltölteni, hogy jajj kövér vagyok, jajj a rucikám tetszik?

Erre nem lehet értelmes választ adni.


Ha pedig egy "átlagos" lány vagy fiú tesz fel képet, számoljon azzal, hogy lesznek negatív kritikák is, mivel (ahogy te is leírtad) mindenkinek más tetszik. Olyan nincs, hogy 30 válaszolónak ugyanaz a típusú nő/férfi tetszik.


És ilyet nem olvastam még, hogy nem is vagy ember..

2010. nov. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
00:06: Azért nem mindegy, hogy azt írod valakinek, hogy "Nekem nem tetszel" vagy azt, hogy "de ocsmány vagy b+".
2010. nov. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod én nem néha,hanem mindig szégyenlem,hogy magyar vagyok így nagyon hamar el szeretném feledni ezt a nyelvet.Az emberek ott bunkó,tapló,tudatlan parasztok nagyrészt.Persze vannak kivételek,de nem sok.
2010. nov. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem sajnálom,hogy magyar vagyok.Sőt,büszke vagyok rá.Az a szégyen,hogy itt vannak olyanok,akik magyarul beszélnek,mégis szégyellik,hogy magyarnak születtek.Takarodjatok el innét akkor,nincs szükség ilyen "emberekre",akik a saját hazájukat,népüket utálják.

18/L

2010. nov. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt szégyellem, hogy ez egy irigy népség. Ha már neki nem jó, akkor már a másiknak se legyen jó, ássunk jól alá, romboljuk le. Ez pedig szinte (sajnos) tipikus magyar mentalitás.

Egyébként szerintem is elég gáz, hogy az emberek nem tudják felfogni, hogy ha valaki máshogy néz ki, más az ízlése. Mert akkor már nem tartozik a többségbe, nem erősíti a klikket... Ez van. :X El kell fogadni és hasonló emberekkel barátkozni...

Én sem vagyok egy tipikus divatcica... és ugyanazt kapom, hogy szánalmas ahogy kinézek, és azért öltözök bohócnak, mert nem úgy nézek ki, mint minden más lány az utcán.

El kell fogadni.

17L

2010. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szégyellem, hogy magyar vagy. Minek ide politikai sugallatú kérdést feltenni? Arra ott a politika rovat, ott éld ki magad.

De amikor felrak magáról egy agyonszőkített kis maca képet, ahol pucsít meg csücsörít, az emberek mondják, hogy ezt meg azt el kéne felejtenie, erre odalöki, hogy irigyek mert ő nagyon szép, arra mit lehet mondani? Persze, hogy az ember felkapja erre a fejét. Hidd el, nem csak Magyarországon, de mindig jót röhögök azon, amikor valaki ilyen hangzatos kijelentéseket tesz, holott ő sem különb a Deákné vásznánál.

2010. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor legyél nagyon büszke rá és azt kívánom legyen ott nagyon boldog életed.Hidd el én már rég nem élek Magyarországon.De majd te is meglátod még fiatal vagy.Mikor majd kikerülsz az igazi életbe az egy kicsit vadabb lesz.
2010. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!