Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok! Nektek hogy...

Kis mellű lányok! Nektek hogy sikerült elfogadni a melletek méretét ha volt vele problémátok, vagy hogyan próbálkoztok?

Figyelt kérdés

Én is most azon vagyok, hogy megbarátkozzak vele, de azonkívül, hogy sikertelenül "győzködöm" magam nem sokáig jutottam. Szóval csak kíváncsi vagyok, másoknak hogy megy ez.


Elmúltam már 20 éves, szóval nem egy kiskamasz vagyok, akinek még nőhet.


2011. okt. 9. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, rengeteg előnye van. Nem kell melltartó. Kis aranyosak. Szülés után, és korral sem ereszkedik megy, vagy csak kis mértékben. Örülök, hogy kicsi van.
2011. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

régen míg kövér voltam a mellem is viszonylag nagy volt(80C)

aztán lefogytam azóta 75 A/B. sokkal jobban szeretem a kis melleimet. nem lógnak, szép formásak. a sportban nem gátolnak. ha kicsit növelni akarom optikailag akkor meg push-up melltartót veszek.

2011. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Vegyél olyan ruhákat, ami elrejti a melleid méretét, pl. jól jöhetnek pánt nélküli pólók, bővebb szabású pántos pólók, mell alatt bevarrott ruhák, mellrésznél fodros pólók vagy hosszabb tunikák. Ha ezek nem jók, jöhet a jó kis hollywoodos filmtrükk: keményített melltartó, kitömve... Amúgy meg, tudtad, hogy a kis mellű lányoknak minden ruha jobban áll, mint azoknak, akik tehéntőgy méretű cicket cipelnek? + a fiúk is kezdenek észhez térni, és 83% azt mondja, hogy szebb egy kis mellű, de természetes csaj, mint akinek lufira van felplasztikázva... Ja, és a KERESZTBEN csíkos pólók nagyobbnak mutatják a mellet!

Remélem, tudtam segíteni! :)

2011. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kicsi volt, 13-14 évesen azt vártam, h talán jövőre nekem is lesz, mint a többieknek, de nem lett, tök lapos maradtam... :( Sokat szenvedtem emiatt, és több mint 10 év várakozás után eldöntöttem, hogy én nem akarok úgy élni tovább, hogy folyton takargatnom kelljen, és a durung kitömött melltartóm mindig elcsúszkál a lapos mellkasomon, meg normális ruhát nem vehetek fel. Ezért az anyagi lehetőségeimet mérlegelve rájöttem, hogy ha további 1-2 évig spórolok, a tartalákomhoz hozzáadva össze tudok szedni annyi pénzt, hogy megműttessem magam. A testemhez arányos méretű, nem feltűnő implantátumot rakattam be. Most sokkal jobban érzem magam, és az, hogy most már tényleg NŐnek érezhetem magam, elfeledteti azt, hogy nem volt olcsó, és évekig dolgoztam az áráért...
2011. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :)


Első: "Nem kell melltartó." Ez konkrétan rám, sajnos nem igaz, mert melltartó nélkül nagyon aránytalan vagyok.

"Kis aranyosak" Ez igaz, de nem kis aranyos szeretnék lenni, mint egy kiskutya.. :D Az utolsó tényleg igaz, bár láttam már lógó kis mellet, hát az rosszabb, mint amikor a nagy lóg, abban bízom az enyém nem ez a típus. :D


Utolsó: Nem szeretnék én sem tőgyeket, beérném egy tisztességes B kosárnyival is. :) Az öltözködési tippeket is köszi, általában igyekszem olyan ruhát választani, ami előnyös. A kitömött melltartóval csak az a bajom, hogy így is félek, hogy majd ha lesz barátom mit szól hozzá, ha kitömném még jobban félnék, hogy csak azt látja, hogy eltűnik ami eddig volt. :D

2011. okt. 9. 15:49
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 15:44


Én nem szeretném megműttetni, de megértem, aki megcsináltatja. Azt hallottam, hogy a szilikon mellben nehezebb észrevenni a daganatot, mert nem világítódik át rendesen. Ez igaz?

2011. okt. 9. 15:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A daganattal kapcsolatban: ez nem igaz, mert az implantátum nekem pl az izom alatt van, a daganat meg a mirigyállományban keletkezik, az meg simán átvilágítható, mivel nincs ott semmi, ami akadályozná.
2011. okt. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 17:18


Értem, köszi a választ. Amikor ezt mondták nekem elgondolkodtam, hogy már csak ezért se kellene megműttetnem, mert nekem mamámnak is meg anyumnak is volt mellrákja, szóval nem kellene ezzel játszanom.


Közben eszembe jutott még egy előny, hogy én imádok hason feküdni, és így kényelmes. :D

2011. okt. 9. 19:20
 9/14 Adri baba ***** válasza:
100%

Szia,én 24 éves vagyok,már szültem egy gyereket (a terhesség alatt nagy volt...imádtam)

De utána még kisebb lett.

Igazából ugy vagyok vele hogy a párom szeret igy is!

Én szilikonos melltartót hordok.

2011. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem is mondta a volt barátom, hogy így szeret, meg amúgy se tetszenek neki a nagyok, de 1-2x bevallotta, hogy nem bánná, ha nőnének még kicsit, az azért elég rosszulesett.
2011. okt. 9. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!