Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet hülyeséget kérdezek, de...

Lehet hülyeséget kérdezek, de segítene valaki?

Figyelt kérdés

Létezik olyan spray, vagy bármi,amit ha ráfújok a körmömre,akkor a lakk nem kopik le olyan hamar?

Gyakran szoktam lakkozni a körmöm,viszont nagyon idegesít hogy egy két nap múlva elkezd kopni a körmömről.

Ha manikürős lakkozza,akkor miért tart el kb 1 hétig?

köszönöm


2010. nov. 28. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Vegyél cristal nails fedő lakott 1500 körül van de a legolcsóbb lakk is tart vele egy hétig. Én ugy szoktam hogy egy réteg alapozólakk 1-2 réteg a szinből és rá a fedőlakk. Vasárnaponként festem és egész hetet kibirja.

2010. nov. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:00


Bocsánat a belepofázásért, de ez a körömlakk márkája? Vagy milyen néven és milyen boltokban keressem? Rossman is szóba jöhet, vagy csak körmös boltok? ÉS milyen alapozólakkot használsz? Amúgy jó kérdés, engem is érdekel.

2010. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a márka, körmös boltokban esetleg neten tudsz rendelni alapozólaknak maybelint használok.
2010. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!