Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon, felvehetném ezt, vagy...

Vajon, felvehetném ezt, vagy hülyét csinálok magamból?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy járok egy helyre edzeni és kezdem furának érezni magam, hogy egedül én vagyok térdnadrágban a többiek mind forróban nyomják. Még olyanok is akik télleg...hümm, fogalmazzunk úgy, hogy hozzájuk képest én szupermodell vagyok:D Viszont szerintem csak az vegyen fel forrót akinek tökéletes a lába. Nekem meg kicsit narancsbőrös(akármit csinálok olyan marad) meg van a belső combomon jó pár stria mert nem i olyan régen nagyon kövér voltam.Ma nem egózásból, de nagyon szép hosszú izmos vádlim meg szép combom van, de vannak ezek a kis hibák. Én szeretek forróban lenni, de vajon én is felvehetném ezt nyilvánosan, a "más is felveszi én miért ne?" alapon?
2010. nov. 28. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyét csinálsz magadból. Mert láthatóan nem fogod magad jobban érezni benne, feszengeni fogsz.
2010. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
mi az a forró?
2010. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Short, röviden. Az a nagyon rövid nadrág.
2010. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Edzőteremben divatolni... omg. Ha kényelmesebb meg jobban érzed magad benne akkor vedd fel. Mndenki úgyis magával van elfoglalva, és más se tökéletes. Szerintem egy kis önbizalom nem ártana, a szupermodelleken is akad stria és narancsbőr, csak a photoshop csodákra képes azért... -.-"""
2010. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!