Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A köldök percing nagyon fáj?

A köldök percing nagyon fáj?

Figyelt kérdés
és 16 éves kortól lehet szülői beleegyezéssel?
2010. nov. 28. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. nem fáj annyira h belehalj.
2010. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem fájt. Nem azt mondom, hogy elviselhetetlen volt, de azért lehetett érezni. 16 éves kor felett nem kell szülői beleegyezés.

2010. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most annyira segíteni nem tudok, két barátnőm csináltatott, az egyik majd' belepusztult, a másiknak annyira nem volt nagy dolog. Ez egyéntől függ. A másik kérdésre meg látom kaptál már választ. :)

16/L

2010. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

16 évesen csináltattam.:)

Nekem nem fájt, egy kis szúrás... Pedig nagyon izgultam, ott röhögtek rajtam, mert egy pasinak csinált a piercinges munkatársa egy tetkót, én meg majd bepisiltem annyira féltem... Aztán amikor átszúrta, megkérdeztem, h "már kész is?" ... :) az is lehet, hogy neked fájni fog... nem lehet ezt előre megmondani, de szerintem a köldökpiercingesek 90%ának nem fájt. ha meg fájni fog, az úgyis csak egy pillanat, azt meg ki lehet bírni.

szóval én nem sokat éreztem, kicsit feszített... bár azt mondják az újraszúrást már megérzi az ember...

rem segítettem:)

jajj és 18 év felett lehet csak szülői beleegyezés nélkül csináltatni. Nekem is úgy csinálták meg, hogy anya elkísért...:) másfél éve van meg, szóval nem hiszem, hogy sokat változott volna a törvény...:)

2010. nov. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem fáj, nekem le lett jegelve, és semmit nem éreztem:)
2010. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De érdekes volt visszaolvasni a régi kérdéseimet és megtalálni ezt:) hogy 16 éves koromra terveztem mert azt hittem, hogy anya nem engedi meg és most vagyok 14 és pont ma van meg egy hete. Jég spray-t fújtak rá de nekem így is nagyon fájt:s de megérte mert nagyon szép lett:)
2011. dec. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!