Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki? Bieber,...

Miért hiszi mindenki? Bieber, Biber?!

Figyelt kérdés
Szóval. Van akik úgy ejtik, hogy Dzsásztin BÍBÖR vagy BIBER. Na most. A Bieber azt Bíbörnek kell ejteni. Viszont a A BIEBER vagy BIBER német. és a Biber hódot jelent amit úgy kell kiejteni, hogy Biber. szóval nem tudom mennyire van igazam:D de ma néztem Justinos kérdéseket és kérdezte egy csaj hogy kell ejteni?! és írták hogy Bíber. SZERINTETEK???
2010. nov. 28. 14:37
 1/6 A kérdező kommentje:
tanulás közbe írtam a kérdést:D kicsit nagyon hülyén magyaráztam el.
2010. nov. 28. 14:38
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg semmi értelme annak amit írtál. Justin Bieber (aki amerikai, és semmi köze a németekhez) egy b****uzi, te meg inkább maradj csendben. :DDD
2010. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bíbör.. szuktam hallani ahogy ada ejti a viván, de attól én még Bíbernek ejtem ...:D am nekem se a kedven énkesem
2010. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

M I K O R T A N U L O D M Á R M E G V É G R E , H O G Y A H Ü L Y E Z E N E I K É R D É S E I D E T A

Z E N E K A T E G Ó R I Á B A Í R D ? ? ?


Köszönöm.

2010. nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés marhára ideillik. Nem hogy folytatnád a tanulást. Nem kéne ilyen nyomorékokkal foglalkozni. Egyébként meg én magasról sza.rok rá hogy hogyan kell kiejteni.
2010. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BIBÖR-NEK KELL EJTENI!!!
2010. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!