Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek gáz ha egy...

Fiúk! Szerintetek gáz ha egy lány szemüveget hord annak ellenére hogy már feltalálták a kontaktlencsét is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, mert valakinek kifejezetten jól áll a szemüveg.
2010. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, bocsi. XD Énnekem is rossz a szemem, és kontaktlencsét viselek napközben, mert szerintem elég szép ahhoz az arcom, hogy ne rejtsem szemüveg mögé, ráadásul a szemüveg elég kényelmetlen (lásd ilyenkor télen, sétálgatsz, bemész egy üzletbe, és nem látsz semmit, mert bepárásodott, vagy nyáron ahogy izzadsz lecsúszkál az orrodon, meg tesire is le kell venni, akkor meg sokmindent nem látsz olyan jól).

De miért lenne gáz? Arról nem is beszélve, hogy baromi drága, maga a lencse is, meg a hozzávaló folyadék. Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy lencsét vagy szemüveget akar/tud hordani.

17/L

2010. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ÉS az gáz, ha valaki vezetékest használ, amikor feltalálták a mobilt is ?

ugye, hogy nem...

2010. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17:10

:D:D:D hát igen :))

2010. nov. 28. 18:04
 5/6 hot_kiss ***** válasza:

Bocsi, énis lány vagyok.

6 éve vagyok szemüveges és kijelenthetem, hogy büszkén. Vannak képek, mikor szemüveg nélkül tényleg szebb az arcom, de alapjábanvéve jobb szemüveggel. Anyu kontaktlencsés és tényleg van egy csodásmesés ára..

Ráadásul. Ha már itt tartunk, hogy: Van, akinek a szemüveg izgató is lehet és párom is aztmondja, hogy lene merjem tenni :'D

2010. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én amióta az eszemet tudom, vaksi vagyok, és eddig eszembe sem jutott, hogy van a szemüvegre olyan opció, hogy "gáz". Önelégültség nélkül kijelenthetem, hogy szép arcom van, de egy jól megválasztott keret plusz ad hozzá, kiemel.

Ráadásul a barátom szerint még szexibb vagyok benne, mint anélkül. Dehát ő ilyen... kócosan, szemüvegben, smink nélkül talál a legszebbnek:)

2010. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!