Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ékszereket hordtok...

Milyen ékszereket hordtok állandóan? Úgyértem soha nem veszitek le. És milyen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy lila köves ezüst gyűrűt, egy kő nélküli "metszett"? ezüstgyűrűt, és egy napformájú kb 10 cm átmérőjű ezüstmedált, közepesen hosszú láncon. Ezek mindig, még fürdésnél és alvásnál is rajtam vannak. A napsugarak néha megböködnek :D
2010. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A karikagyűrűmet soha nem veszem le. Amióta a férjem ráhúzta az ujjamra az azóta ott van.
2010. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
van 1 szarvasbőr karkötőm, amire raktam egy kicsi medálszerűséget, amin egy lóhere van, illetve van még mellette egy gyűrű. a gyűrű emlékeztet vmire, szóval, nem szeretem levenni (:
2010. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2 gyöngy van a nyakamba és egy gomba-medál

karomon van egy szalag egy rózsaszín ilyen gumikarkötő és ennyi

ja és a 5 fülbevaló a jobb fülemben és 2 a balban és 1-1 tágitó

2010. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a nyakamban egy pengető van, 3éve nem vettem le, és a jobb kezemen jó pár karszalag fesztiválokról:D
2010. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

egy nyaklánc aminek egy Love szó a medálja ilyen szép dőlt betűkkel és nem is olyan kicsi... de imádom.

vagyis hajmosásnál leveszem mert akkor zavar, meg hajszárításnál mert ráégeti a nyakamra de utána vissza veszem és abban is alszom.

2010. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ciklámen köves aranygyűrűt.
2010. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2 bőrkarkötő, 1 aranynyaklánc és a fülbevalóm.
2010. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Olyan nincs. Mondjuk fülbevalóból általában az arany "gubicskáimat" hordom (olyan, mint egy kis Möbius-szalag, hátha vki így jobban el tudja képzelni), de azt sem mindig... ritkán hordok bizsu fülbevalót (mert elég érzékeny a fülem, még a nikkelmentes antiallergén fém bedugójú bizsuk is kiütik egy idő után), néha műanyagbedugójú fülbevalót, és van egy ezüst fülbevalót is :).

A többi ékszeremet meg szinte naponta cserélem, szeretek változatosan öltözködni... de vannak olyan közülük, amiket többször hordok :P.

2010. nov. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
1 arany fülbevaló.... azt kb sosem veszem le....
2010. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!